ВДЕ забезпечили 43% споживання електроенергії в Німеччині у 2019 році — попередні дані

ВДЕ забезпечили 43% споживання електроенергії в Німеччині у 2019 році — попередні дані

Союз енергетичного і водного господарства (BDEW), найбільша організація, що об’єднує практично всі підприємства електроенергетики та газові галузі Німеччини, і Центр досліджень в області сонячної енергетики та водню Баден-Вюртемберг (ZSW) опублікували попередню статистику виробництва і споживання електроенергії в Німеччині у 2019 році.

Про це пишуть ЕлектроВісті.

Частка ВДЕ в валовому споживанні електроенергії в країні досягла рекордних 43%. У минулому році вона склала 38,2%.

На наведеному графіку 1) показана траєкторія, необхідна для досягнення цілей, зафіксованих в поточній редакції EEG, німецького Закону про ВДЕ (80% у 2050 р); 2) позначена мета — 65% ВДЕ до 2030 року, встановлена ​​в «Програмі захисту клімату»; і зазначено фактичний розвиток. Як ми бачимо, поточний розвиток випереджає темпи, необхідні для досягнення встановлених в Законі цілей.

В цілому на основі відновлюваних джерел енергії було вироблено понад 244 мільярдів кіловат-годин. Найбільша питома вага у наземної вітроенергетики — майже 104 мільярди кіловат-годин (2018 рік: 90,9 млрд кВт*ч). Фотоелектричні сонячні системи виробили близько 45 млрд кВт*год (2018 рік: 44,0 млрд кВт*год). За ними йде біомаса з майже 45 млрд кВт*год. Офшорна вітроенергетика відзначилася найвищими темпами зростання — майже 25 відсотків — понад 24 млрд кВт * год (2018 рік: 19,5 млрд кВт * год). Вироблення ГЕС склала 21 млрд кВт * год (2018 р: 17,9 млрд кВт * год).

Вимірювання частки відновлюваних джерел енергії в валовому споживанні електроенергії є поширеним методом розрахунку, зазначає BDEW. Він відповідає європейським вимогам і цільовим показникам федерального уряду по розширенню використання відновлюваних джерел енергії. Валове споживання електроенергії охоплює всю систему електропостачання в країні.

Іншим варіантом може бути вимір частки відновлюваних джерел енергії в валовому виробленні електроенергії. Вона включає загальну кількість електроенергії, виробленої в Німеччині, включаючи експорт. При такому підході частка відновлюваних джерел енергії у 2019 році складе близько 40 відсотків.

Попри вражаючі успіхи в розвитку ВДЕ, без рішення нинішніх проблем розвитку вітроенергетики, а також без подальшого прогресу в розширенні сонячної енергетики довгострокові цілі федерального уряду з розвитку відновлюваних джерел енергії знаходяться під загрозою, відзначає організація.

Читайте в «Терміналі», міністерство транспорту Німеччини хоче збільшити і продовжити субсидії на купівлю електромобілів. Уряд Німеччини має намір збільшити субсидії вдвічі – до 4 000 євро ($4 495,60) на субсидії для електромобілів вартістю до 30 000 євро, інформують джерела. Для електромобілів на суму до 60 000 євро уряд хоче збільшити розмір субсидії до 2500 євро з 2000 євро.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: