Trina Solar почала випуск сонячних модулів потужністю понад 500 Ватт

Trina Solar почала випуск сонячних модулів потужністю понад 500 Ватт

Ще зовсім недавно на ринку переважали сонячні модулі (панелі) потужністю +/- 250 Ватт.

Вони до цього часу  у продажу, пишуть ЕлектроВєсті.

Однак в сонячній енергетиці йде поступовий перехід до більш «великих форм». На ринку з’являються модулі, потужність яких перевищує 500 Ватт. Перший такий 500-ватний модуль представила компанія Risen Energy в грудні минулого року.

27 лютого китайська Trina Solar оголосила про початок випуску сонячних модулів потужністю понад 500 Вт. Вони збираються з тих же самих 210-міліметрових кремнієвих пластин, що й панель Risen Energy.

Нові монокристалічні PERC модулі Duomax V (скло-скло) і Tallmax V (скло-підкладка) мають ефективність до 21%.

Trina стверджує, що створила інноваційну конструкцію сонячної комірки за допомогою передових пристроїв сторонніх виробників, неруйнівного процесу різання і високої щільності компонування. «Це додатково знижує втрати від опору, значно підвищує стійкість модуля до тріщин і гарячим точкам і водночас максимізує ефективність модуля», — зазначає компанія. «Якби традиційна конструкція половинчастих осередків була застосована до кремнієвих пластин негабаритного розміру (210 мм), високі вихідні струми модулів могли б створювати проблеми для компонентів системи, а розтріскування могло б привести до поломки модуля».

За словами Trina, попередні оцінки показують, що в порівнянні з більш поширеними двосторонніми модулями потужністю 410 Вт, Duomax V дозволить знизити інші витрати сонячної установки (крім модулів та інверторів) на 6-8%, а LCOE проектів — на 3-4%.

Компанія очікує, що обсяг випуску Duomax V до кінця 2020 року складе 5 ГВт.

Читайте в «Терміналі», собівартість сонячної енергії останнім часом значно зменшилася, що робить її доступнішою. Так прокоментував пожвавлення будівництва сонячних електростанцій провідний інженер, працівник Інституту відновлюваної енергетики НАН України Мухуб Бенменні.

Автор:

(Всего статей: 9812)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: