Укргазвидобування збільшило видобуток зі свердловини на виснаженому родовищі

Укргазвидобування збільшило видобуток зі свердловини на виснаженому родовищі

АТ «Укргазвидобування» завершило капітальний ремонт свердловини на Абазівському родовищі у Полтавській області. Її дебіт збільшився з майже нульового до 98 тис. м3 на добу.

Про це пише пресслужба компанії.

«Абазівське родовище – одне з найбільш виснажених у портфелі компанії. Сьогодні у надрах родовища залишилося менше 10% від початкового обсягу газу. Наше завдання – ефективно вилучити ці залишкові запаси. Свердловина, яку ми обрали для операції капітального ремонту, працювала періодично, її дебіт був близьким до 0. Проте вона дає доступ до покладу де потенційно є значні запаси газу. Компанія інвестувала кошти у сучасне обладнання, яке ми успішно використали на вказаній свердловині. Ми виконали роботу високої складності, застосували новітні технології аби підвищити ефективність видобутку на виснажених родовищах», – зазначив Олександр Олексенко, директор ГПУ «Полтавагазвидобування».

Операцію з капітального ремонту виконував власний сервісний підрядник УГВ-СЕРВІС за допомогою верстату IRI вантажопідйомністю 125 т. Після повного вилучення аварійних труб, освоєння та підключення свердловини, її дебіт збільшився до 98 тис. м3 на добу.

Компанія продовжує досліджувати родовище. Наразі відбувається інтерпретація даних за результатами сейсморозвідувальних робіт, проведених за методикою 3D. У 2020-2021 р. заплановано капітальний ремонт ще 4-х свердловин на зазначеному родовищі.

Ефективна експлуатація та дорозвідка наявних виснажених покладів та освоєння нових ділянок – це основні напрями програми розвитку Укргазвидобування «Тризуб», за рахунок яких компанія планує втримувати природнє падіння видобутку, яке сягає 1,5 млрд м3 на рік.

«Термінал» писав, АТ «Укргазвидобування» за січень 2020 року спрямувало до місцевих бюджетів, на території яких компанія здійснює видобуток вуглеводнів, 81,9 млн грн рентних платежів.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: