Нафтогаз розділив газовий дивізіон на «видобувний» і «комерційний»

Нафтогаз розділив газовий дивізіон на «видобувний» і «комерційний»

У межах трансформації Нафтогаз ліквідувала дивізіон «Інтегрований газовий бізнес» та натомість створила дивізіон «Розвідка та видобування» і дивізіон «Комерція».

Про це повідомила пресслужба Нафтогазу.

«Розформування Інтегрованого газового дивізіону зумовлене необхідністю адаптувати структуру до нових ринкових умов і сфокусуватися на діяльності з реалізації газу кінцевим споживачам після скасування дії ПСО (покладення спеціальних обов’язків) з 1 липня 2020 року. Серед основних функцій дивізіону «Комерція» – розвиток сегменту роздрібної торгівлі газом, розвиток трейдингової діяльності та побудова ефективних каналів реалізації природного газу. Дивізіон «Розвідка та видобування» відповідатиме за розвідку та видобування газу і рідких вуглеводнів, ефективні інвестиції та нарощування доведених запасів в портфелі Нафтогазу», — йдеться у повідомленні.

Створення двох нових дивізіонів є черговим кроком на шляху трансформації Групи Нафтогаз, зауважив голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв.

Дивізіон «Розвідка та видобування» очолив Олександр Романюк, який до цього обіймав посаду першого заступника генерального директора «Укргазвидобування». На новій посаді він відповідатиме за розробку стратегії та бізнес-плану дивізіону, затвердження інвестиційних проектів та бюджетів, управління операційною діяльністю видобувних підрозділів в рамках погодженої стратегії, бюджету та інвестиційного плану, призначення та звільнення працівників і питання охорони праці.

Генеральним директором АТ «Укргазвидобування», ключового видобувного активу Нафтогазу, призначено Олену Кобець. До цього вона протягом майже п’яти років очолювала юридичний напрям товариства як директор з правових питань та член правління.

На посаді генерального директора Олена Кобець нестиме відповідальність за, взаємодію з акціонерами та дотримання товариством юридичних та фіскальних законодавчих вимог, за дотримання вимог стандартів і процедур групи і авторизацію контрактів, забезпечувати функціонування корпоративного управління, здійснювати представництво АТ «Укргазвидобування» як юридичної особи.

«Відповідно до логіки трансформації, ключові стратегічні рішення щодо розвитку бізнесу прийматимуться на рівні дивізіонів, а операційну роботу буде зосереджено на рівні підприємств, де для цього є відповідна експертиза. Олександр Романюк уже зробив великий внесок у нарощення видобутку, технічне оновлення, перебудову процесів і боротьбу зі зловживаннями у видобувному блоці. Він знається на газовидобуванні і зможе далі ефективно його реформувати. Олена Кобець брала участь у трансформації корпоративних функцій та розробці і впровадженні стратегічних проектів. Певен, її досвід допоможе налагодити ефективну взаємодію директорів дивізіонів в рамках товариства», – резюмував Андрій Коболєв.

Керівника дивізіону «Комерція» буде призначено та представлено пізніше.

Читайте ще, уряд продовжив дію спеціальних зобов’язань «Нафтогазу» до 1 липня 2020 року.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: