Урядовці і бізнес напрацьовують пропозиції щодо зменшення викидів вуглецю

Урядовці і бізнес напрацьовують пропозиції щодо зменшення викидів вуглецю

21 травня заступники міністра енергетики та захисту довкілля Олексій Рябчин та Ірина Ставчук обговорили з членами European Business Association підготовку до впровадження ЄС «Механізму прикордонного вуглецевого регулювання» (Сarbon border adjustment mechanism).

В онлайн-засіданні під егідою віце-прем’єра з питань євроінтеграції Вадима Пристайка також взяли участь посадовці Мінекономіки, Представництва України в ЄС, топ-менеджери найбільших українських компаній, пише пресслужба Мінекоенерго.

«Механізм прикордонного вуглецевого регулювання» — один з запланованих заходів ЄС в рамках «Європейської зеленої угоди» (European Green Deal). Цей механізм ще не представлено, але його ідея полягає у обмеженнях щодо імпорту в ЄС товарів, при виробництві яких існують великі викиди вуглекислого газу.

«Сьогодні важливо не зволікати, а завчасно у відкритому діалозі із стейкхолдерами готуватися до нових правил, синхронізуватися із діями ЄС, зробити ефективну реформу екологічного податку та податку на СО2 в Україні, запроваджувати систему торгівлі викидами, боротись зі змінами клімату», — зазначив Олексій Рябчин.

Він нагадав позицію в.о. міністра енергетики та захисту довкілля Ольги Буславець про те, що питання забезпечення якісного життя та здоров’я людей – один з головних пріоритетів Уряду. І хоч зараз Мінекоенерго багато зусиль спрямовує на подолання кризових явищ в енергетиці, напрацювання стратегічних рішень в сфері захисту довкілля та євроінтеграція також знаходиться в фокусі роботи Міністерства.

Мінекоенерго розглядає різні підходи до реформування податку на викиди СО2, але головна ціль – створити умови для реінвестицій коштів з податку саме на енергоефективні заходи та декарбонізацію, з метою боротьби зі зміною клімату. Представники бізнесу також усвідомлюють переваги енергоефективних та еко-проектів, від яких вони лише виграють за рахунок зменшення витрат на енергоносії, зменшенню викидів шкідливих речовин та викидів вуглецю.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: