Уряд оприлюднив заходи для мінімізації кризових явищ в енергетиці

Уряд оприлюднив заходи для мінімізації кризових явищ в енергетиці

Поступове послаблення карантинних обмежень дозволить відновити бізнес-активність української економіки та збільшити споживання електроенергії, газу, нафти та нафтопродуктів.

Про це йдеться в Програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19, яку оприлюднено на сайті кабінету міністрів.

«Для забезпечення довгострокового розвитку сектора, необхідним є створення сприятливого регуляторного середовища для учасників ринку. Для цього, розроблені антикризові заходи, спрямовані на створення умов для нарощування видобутку, що забезпечить скорочення обсягів імпорту енергоресурсів, створення умов для сталого розвитку та модернізації електроенергетичних потужностей, що дозволить оптимізувати роботу енергосистеми, забезпечення нарощування державних резервів та диверсифікації імпорту ресурсів, що забезпечить енергетичну незалежність країни”, — йдеться у програмі уряду.

До додаткових заходів, спрямованих на вирішення кризи в секторі та забезпечення сталого розвитку, віднесли забезпечення фінансової стабільності системи, забезпечення прозорості ринкових відносин та забезпечення енергетичної незалежності.

Також пропонується ліквідувати заборгованість між учасниками ринку, стабілізувати оптові ціни та поступово переглядати тарифи для домогосподарств, що «дозволить забезпечити фінансову стабільність на ринку».

Для забезпечення прозорості ринкових відносин та гарантування енергетичної незалежності пропонується забезпечити сталий перехід до вільного ринку електроенергії та газу, що надасть можливість започаткувати розвиток ринкових відносин та конкуренцію на ринку, створити передумови для модернізації основних фондів, що забезпечить їх оновлення та мінімізацію втрат ресурсу при транспортуванні та розподілі.

Загалом очікується, що поступове послаблення карантинних обмежень дозволить відновити бізнес-активність української економіки та збільшити споживання електроенергії, газу, нафти та нафтопродуктів.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: