Нафтогаз стане найдорожчою держкомпанією в Україні – Коболєв

Нафтогаз стане найдорожчою держкомпанією в Україні – Коболєв

Глава НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв заявив, що однією з умов його нового контракту є підготовка до виходу компанії на ІРО.

Про це він розповів в інтерв’ю ЛІГА.

“Мені потрібно підготувати компанію до IPO до завершення свого контракту. Думаю, що це реально зробити через три роки, якщо між Нафтогазом і Кабміном буде грамотне співробітництво”, – вважає топ-менеджер.

За його словами, виставляти будуть всю групу цілком, не розділяючи окремі напрямки.

“Виставляти будемо всю групу – або на фондовій біржі Лондона, або Нью-Йорка. За нашими підрахунками, Нафтогаз буде коштувати дорожче, якщо продавати єдиним цілим, а не шматочками”, – повідомив Коболєв.

Глава “Нафтогазу” також прокоментував чутки про плани Джорджа Сороса інвестувати в “Укргазвидобування”.

“В Україну востаннє він приїжджав в 2016 році. Але ми ніколи не обговорювали вкладення грошей в нашу галузь. Навряд чи людина, яка пожертвувала десятки мільярдів доларів на благодійність, захоче вкладати свої гроші в українську енергетику”, – заявив він.

У той же час Коболєв зазначив, що дискусії про інвестиції ведуться з різними “якірними інвесторами”, готовими вкласти велику суму, однак назвати вартість компанії не захотів.

“Ми сподіваємося, що у нас це вийде. Це цікаво не тільки для нас, але і для держави. Наявність “якірних” інвесторів знижує ризик корпоративного рейдерства. Вартість “Нафтогазу” я назвати не можу, але можу сказати, що він стане найдорожчою державною компанією в Україні”, – заявив глава НАК “Нафтогаз України”.

Читайте в «Терміналі» ще, НАК «Нафтогаз України» запропонував Фонду Держмайна передати йому у власність і управління шість державних теплоелектроцентралей (ТЕЦ), щоб продемонструвати дієвість застосування енергоефективних технологій.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: