Електротранспорту в Україні стане більше

Електротранспорту в Україні стане більше

У містах України збільшать кількість електротранспорту.

Про це у Facebook написала радник міністра інфраструктури Яніка Мірило. Вона уточнила, що це передбачено Стратегією розвитку електромобільності в Україні.

«Зараз вже ведуться переговори з Європейським інвестиційним банком про другий проект реформ, у межах якого можна було б продовжити оновлення міського транспорту», — пише Мірило.

Радник міністра нагадала, що в Україні також діє Національна транспортна стратегія. Документ підтримує ринок електромобілів, який з року в рік зростає.

«Так, у першому півріччі зареєстрували 3384 електромобілі, що на 16% більше, ніж в першому півріччі минулого року», — пише Мірило.

Розвиток ринку електромобілів блокує, серед іншого, відсутність необхідної кількості електрозарядок, каже радник міністра.

«За законодавством визначена тільки можливість розміщення електрозарядок на дорогах державного значення (Укравтодор), яких 46,6 тисячі кілометрів. Але чомусь не визначені вимоги до кількості заправок на дорогах місцевого значення, яких 117 тисяч кілометрів. Також є проблеми з отриманням технічних умов на підключення, виходячи з невизначення напруги і потужності», — розповіла вона.

У недалекому майбутньому законодавча прогалина може бути виправлена, каже Мірило. Міністерство інфраструктури взялося за вирішення проблеми.

«Мінінфра ініціювало дискусію щодо внесення змін до ДБН, а в подальшому — зі внесення змін до законодавства для створення Всеукраїнської бази мережі електрозаправок. У цьому випадку, я точно вірю, що спочатку треба створити умови для розвитку інфраструктури, стандарти для розвитку ринку електрозаправок і зрозумілі прозорі умови для цього», — резюмувала вона.

У Міністерстві інфраструктури зазначають, що перехід на екологічний транспорт — дуже важливий.

«Я сам як власник електромобіля знаю, наскільки чутливе питання інфраструктури зарядних станцій. Ми хочемо ініціювати зміни до ДБН з планування і забудову територій в частині електрозаправок. Щоб вони проектувалися на всіх автодорогах загального користування залежно від типу доріг. І нам дуже важливо почути думку представників ринку в цьому питанні», — зазначив міністр Владислав Криклій.

Раніше «Термінал» писав, Президент Володимир Зеленський підписав закон, яким запроваджуються дорожні знаки місць для паркування і зарядки електромобілів, а також зелені кімнати для електрокарів.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: