Міненерго представить ініціативи щодо енергоефективності та міжнародного партнерства

Міненерго представить ініціативи щодо енергоефективності та міжнародного партнерства

Міністерство енергетики ініціює виділення коштів у Держбюджеті — 2021 на три напрямки: продовження програми «теплих» кредитів, внесок до Фонду Е5Р для доступу до коштів на програми з енергоефективності та програмне забезпечення для Ініціативи прозорості видобувних галузей.

Міненерго пропонує продовжити програму «теплих» кредитів (яка мала завершитися цього року) та передбачити для цього у Державному бюджеті на 2021 рік 150 млн грн, пише пресслужба міністерства.

Крім того, Міністерствозапропонуєнародним депутатам передбачити на наступнийрік 2 млн євро для внескуУкраїни до Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля. Весь внесокскладає 10 млн євро – по 2 млн європротягом 5 років.

Це дасть можливість доступу до значних фінансових ресурсів, що надаються на безповоротній основі, для інвестиційних проєктів підвищення рівня енергоефективності у сфері комунального господарства, охорони навколишнього середовища, управління відходами та використання відновлювальних та альтернативних джерел енергії.

Так, завдяки участі у попередній фазі фонду Е5Р в Україні схвалено до фінансування 22 проєкти загальною вартістю понад 516 млн. євро.

ТакожМіненергопропонуєпередбачити 1,2 млн грн для забезпеченнясистемиелектронногозвітування в межах ІПВГ. Цедастьможливістьбільшякісного контролю державою та громадськістюплатежів до місцевихбюджетів, спроститьвзаємодіюміжінвесторами, видобувнимикомпаніями та Урядом України.

«Ці три ініціативи підтримав Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Наступного тижня я представлятиму пропозиції Міністерства народним депутатам. Хочу запевнити, що енергоефективність залишається пріоритетом для нашого Міністерства і Уряду. Сподіваюсь, що парламентарі розділяють цю позицію і підтримають наші ініціативи», — наголосила в.о. Міністра енергетики Ольга Буславець.

Читайте в «Терміналі«, Кабінет Міністрів ухвалив два розпорядження для залучення позики Європейського інвестиційного банку у розмірі 300 млн євро на енергоефективність.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: