Гарантований покупець продовжує реалізовувати електроенергію на УЕБ

Гарантований покупець продовжує реалізовувати електроенергію на УЕБ

16 жовтня на Українській енергетичній біржі відбувся третій успішний аукціон з продажу електроенергії з відновлюваних джерел.

Про це повідомляє пресслужба УЕБ.

ДП “Гарантований покупець” реалізував 27 423 МВт-год блочними позиціями та 2 915 МВт-год базового навантаження загальною вартістю 36,8 млн грн.

На аукціон було виставлено дві позиції базового навантаження та 15 блочних позицій. Сукупний обсяг запропонованої «Гарантованим покупцем» електроенергії в зоні ОЕС України становив 104 894 МВт-год.

Відповідно до Порядку проведення аукціонів з продажу електроенергії з ВДЕ, торги відбувались на підвищення ціни. Ціни варіювались від 1018 до 1450 грн/МВт-год. Загальна середньозважена ціна електроенергії базового типу навантаження склала 1 333,42 грн/МВт-год, а середньозважена ціна за блочними позиціями – 1200 грн/МВт-год.

Традиційно, аукціон привернув велику увагу з боку учасників ринку. 16 компаній учасників зробили 659 у торгах за електроенергію базового навантаження та 2656 за блочними позиціями. У підсумку було підписано 91 угоду та знайдено 12 переможців торгів. Висока конкуренція серед учасників аукціону дозволила «Гарантованому покупцю» додатково заробити 815,5 тис. грн.

«Всього за два тижні «Гарантований покупець» провів три успішні аукціони, які дозволили держкомпанії реалізувати електроенергію вартістю понад 130 млн грн. Ми вже можемо констатувати, що старт продажу «зеленої» електроенергії на біржі виявився вдалим рішенням, яке вирішує одночасно декілька завдань — збільшує ліквідність ринку, дозволяє держпідприємству отримати додаткові кошти, а учасникам ринку забезпечити власне споживання «чистою» енергією», — зазначив Генеральний директор УЕБ Олександр Коваленко.

«Термінал» писав, на УЕБ відбувся перший аукціон з продажу «зеленої» електроенергії

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: