Стартував семінар від УЕБ, спікером якого є Кшиштоф Рогульський

Стартував семінар від УЕБ, спікером якого є Кшиштоф Рогульський

Стартувала серія вебінарів для учасників ринку електроенергії на тему «Організація торгівлі електроенергією на оптовому ринку».

Головним спікером виступає польський експерт з трансформації енергетичного сектору Кшиштоф Рогульський, пише пресслужба УЕБ.

Семінар привернув на себе велику увагу учасників ринку електроенергії. Кількість переглядів онлайн-трансляції досягала 234 учасників, від 200 компаній.

Відкрила семінар виконуюча обов’язки міністра енергетики Ольга Буславець. Вона висловила впевненість у розвитку ринку електроенергії, відзначивши ефективною світовою практикою централізацію торгівлі електроенергією на біржі для формування ринкових цін. Також відзначила роботу Міністерства, спільно з європейськими партнерами ЄБРР та Секретаріатом енергетичного співтовариства над розвитком біржової торгівлі на УЕБ відповідно до європейських стандартів.

Також в обговоренні приймали активну участь представники НКРЕКП.

Олексій Дубовський, Голова біржового комітету Української енергетичної біржі, у своєму виступі відзначив позитивні зміни на ринку електроенергії в Україні, що сприяли розвитку конкуренції та формуванню справедливої ціни.

Кшиштоф Рогульський є головним спікером семінару. Сьогодні ним були підняті актуальні проблеми на ринку електроенергії в Україні. Представники НКРЕКП також брали участь та ініціювали активну дискусію зі спікером. Протягом усього семінару кількість учасників була не менше двохсот, що в черговий раз говорить про актуальність піднятих питань. Вони ставили багато запитань та торкались не тільки аспектів роботи на українському ринку, а й досвіду європейських країн.

Наступний вебінар відбудеться 16 листопада о 14:00. Усі зареєстровані учасники отримають посилання у день проведення вебінару.

Читайте в «Терміналі», УЕБ проводить серію вебінарів.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: