ТБ «УЕБ» презентує сервіси щодо середньозважених цін електроенергії

ТБ «УЕБ» презентує сервіси щодо середньозважених цін електроенергії

ТБ «Українська енергетична біржа» запустила два нових сервіси, які допоможуть в розрахунках та прогнозуванні цін та обсягів, більш точно відображатимуть ліквідність ринку двосторонніх договорів.

Про це пише пресслужба УЕБ.

19 листопада на головній сторінці УЕБ був запущений інформер середньозважених цін за напрямком «Електрична енергія» за торговими зонами, на якому зображені середньозважені ціни по типах графіків та періодах постачання електричної енергії, що формуються на Біржі. Кожен учасник вже сьогодні може розмістити інформер УЕБ на своєму сайті, що дасть змогу розширити спектр наданої Вами інформації.

30 листопада на УЕБ запущений інший сервіс – «Середньозважені ціни за типами графіку постачання», який відображає накопичувальні середньозважені ціни та обсяги щоденно в розрізі місяця. Ціни та обсяги у даному сервісі виводяться кожного дня по періодах постачання в межах окремої торгової зони, з урахуванням усіх аукціонів (крім ПСО та експорту за межі території України). За допомогою середньозважених цін можна проаналізувати динаміку цін на ринку двосторонніх договорів.

Створення нових сервісів приурочені до серії семінарів на тему «Організація торгівлі електроенергією на оптовому ринку» за участю спікера Кшиштофа Рогульського, експерта ринку електричної енергії. Серія семінарів була організована для акредитованих учасників УЕБ за підтримки Біржі та відбулася 12 – 19 листопада 2020 року. Усього прийняли участь та завітали понад 240 учасників, які отримали корисну та актуальну інформацію від провідного експерта.

ТБ «УЕБ» постійно прагне знаходиться в тісному діалозі з учасниками ринку з метою швидкого реагування на вимоги та потреби ринку. Тому ми прагнемо підтримувати зворотній зв’язок з учасниками та просимо також інформувати нас про всі виниклі пропозиції чи зауваження щодо нових сервісів.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: