АМКУ проводить розслідування проти столичного постачальника тепла

АМКУ проводить розслідування проти столичного постачальника тепла

Антимонопольний комітет розпочав розгляд справи про зловживання ТОВ «Євро-реконструкція» монопольним становищем під час опалювального сезону 2019-2020 років.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби АМКУ.

«Розпочато розгляд справи про зловживання ТОВ «Євро-реконструкція» монопольним (домінуючим) становищем. Розпорядженням державного уповноваженого розпочато справу про порушення конкурентного законодавства», — йдеться у повідомленні.

Як пояснили у комітеті, причиною для відкриття справи стало те, що з початку 2019-2020 опалювального періоду ТОВ «Євро-реконструкція» здійснювало нарахування споживачам завищених майже на 23% розмірів плати за теплову енергію та послуги із централізованого опалення і постачання гарячої води без відповідних перерахунків.

За результатами розгляду справи на «Євро-реконструкцію» може бути накладено штраф у розмірі до 10% доходу (виручки) суб’єкта господарювання.

Нагадаємо, у вересні Антимонопольний комітет зобов’язав ТОВ «Євро-реконструкція» здійснити перерахунок платіжок за тепло і гарячу воду у 2019-2020 роках. Як зазначається, у зв’язку зі зниженням ціни на газ на понад 20%, Антимонопольний комітет України в січні 2020 року надав найбільшим теплопостачальникам обов’язкові для розгляду рекомендації зменшити протягом опалювального періоду 2019-2020 років розміри нарахувань плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення всім категоріям споживачів.

Більшість компнаій виконали ці рекомендації. Завдяки цьому станом на червень 2020 року сума зекономлених споживачам коштів вже перевищила 3 млрд грн.

«Однак ТОВ «Євро-реконструкція», яка є постачальником опалення і гарячої води для 300 тисяч мешканців та підприємств лівобережжя Києва, їх проігнорувало. На підприємстві пояснили це тим, що основним видом палива для них є не газ, а вугілля, складова частка якого у виробництві дорівнює 90%», — розповіли у АМКУ.

Читайте в «Терміналі» також, Антимонопольний комітет України найближчим часом вивчить обгрунтованість і прозорість тарифів на розподіл газу і в разі виявлення порушень зобов’яже регулятора — НКРЕКП — виправити ситуацію.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: