Україна починає імпорт електроенергії з Росії

Україна починає імпорт електроенергії з Росії

Протягом декількох годин 1 лютого в Україні запланований імпорт електроенергії з Російської Федерації.

Про це свідчать дані сайту ENTSO-E.

Протягом трьох годин, з 12.00 до 15.00 за кв, плануються поставки 200 МВт-год щогодини, з 20.00 до 21.00 – по 200 МВт-год, з 21.00 до 23.00 – по 100 МВт-год.

Відповідно до даних добових аукціонів НЕК «Укренерго» з розподілу міждержавних перетинів, оприлюднених на сайті ОСП, доступ до перетину «Росія-Україна» на 1-2 лютого викупило ТОВ «ОНК-груп».

Станом на 1 лютого результати такі: по 300 МВт на три години вдень (12-14.00), а також з 20.00, і по 200 МВт ще дві години вечора 21-22.00. На 2 лютого: по 200 МВт на 12-14.00 і на 20.00, і по 100 МВт на дві години вечора 21-22.00.

ТОВ «ОНК-Груп» зареєстровано в Одесі. Кінцевим бенефіціарним власником вказаний Віктор Мілевський.

За результатами місячного аукціону, доступ до перетину «Росія-Україна» з 1 по 28 лютого потужністю 50 МВт викупило ТОВ «НЕК», ще по 100 МВт на весь місяць і додатково на другу його половину придбало ТОВ «Стімекс». В результаті трейдери викупили 11,5% доступної пропускної здатності на місяць і її третину – на період 15-28 лютого.

На ринку електроенергії працює ТОВ «Стімекс», бенефіціарами (по 50%) якого є Ольга Дячик і Сергій Дружук, який раніше працював генеральним директором в «ПАККО Холдинг» – рітейлері і операторі магазинів «Вопак» і «Пакко» в Західній Україні. На початку липня 2019 року компанія отримала ліцензію на постачання електроенергії. Згідно з даними сайту StimexEnergy, їхніми пріоритетними клієнтами в постачанні е/е є ТЦ і ТРЦ.

Засновником ТОВ «НЕК» є ТОВ «Агентство інвестиційного менеджменту», президентом якого вказується колишній глава «Регіональної газопостачальної компанії» Дмитра Фірташа Олександр Притика. Як зазначено на сайті агентства, воно займається питаннями, пов’язаними з ПЕК, від консалтингу до поставок енергоресурсів.

Нагадаємо «Термінал» писав,  в.о. голови Міненерго говорить про від’єднання від енергосистеми з РФ і РБ.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: