Кабмін затвердив фінплани «Енергоринку» і «ГарПока»

Кабмін затвердив фінплани «Енергоринку» і «ГарПока»

Кабінет міністрів затвердив фінансові плани ДП «Енергоринок» та ДП «Гарантований покупець» на 2021 рік.

Відповідні розпорядження, розроблені Міністерством розвитку економіки, торгівлі й сільського господарства, прийняті на засіданні уряду в середу, пише Інтерфакс-Україна.
«Відповідно до фінплану»ГарПока»,передбачається отримання ниму 2021році чистого прибутку в розмірі 6 млн грн. При цьому дохід про реалізацію електроенергії повинен скласти 67,53 млрд грн. Капітальні інвестиції розраховані на рівні 6,5 млн грн, виплати на користь держави-185 млн грн», — йдеться у повідомленні.

Фінплан «Енергоринку» не передбачає отримання чистого доходу, оскільки підприємство припинило свою діяльність з продажу електроенергії з введенням нового ринку з 1 липня 2019 року. Разом з тим наголошується, що воно продовжує здійснювати госпдіяльність, забезпечуючи, зокрема, супровід судових процесів щодо стягнення боргів в його користь, а також беручи участь в процесах в якості третьої сторони. Джерелом його фінансування є, як і в другій половині 2019 року та у 2020 році, штрафи й пені за невиконання контрагентами договорів і рішень судів, а також кошти, що надходять в рахунок погашення заборгованостей попередніх періодів.

Таким чином, чистий збиток підприємства запланований на рівні 449,7 млн грн, що значною мірою є результатом запланованого нарахування резервів сумнівних боргів в розмірі 392,5 млн грн, наголошується в пояснювальній записці до проєкту розпорядження. Виплати ДП на користь держави повинні скласти 78 млн грн. Засновником обох підприємств є Кабінет міністрів.

Читайте також в «Терміналі», уряд схвалив проєкт Меморандуму про наміри щодо створення сприятливого середовища, розвитку добросовісної конкуренції на ринку нафтопродуктів України та задоволення потреб споживачів на період карантину і введення обмежень через COVID-19.

 

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: