2021-04-23: Нафта дорожчає: Brent торгується майже по $66 за барель

2021-04-23: Нафта дорожчає: Brent торгується майже по $66 за барель

Ф’ючерси на нафту марки Brent з постачанням у червні у п’ятницю зранку під час торгів зросли в ціні до 65,80 долара за барель.

Про це пише УНН  з посиланням на дані Bloomberg.

За даними видання станом на 8:05, вартість ф’ючерсів на нафту марки Brent піднялася на 0,61%.

При цьому ціна червневих ф’ючерсів на нафту марки WTI зросла до 61,91 долара за барель, додавши 0,78%.

Ціни на нафту виросли в п’ятницю в надії на відновлення попиту на паливо в Сполучених Штатах і Європі в міру прискорення економічного зростання і ослаблення обмежень, але побоювання з приводу бурхливої другої хвилі випадків COVID-19 в Індії стримували зростання, пише Reuters.

Ціни на нафту змінюються в п’ятницю, але завершують тиждень зниженням на тлі неоднозначних сигналів щодо найближчих перспектив попиту, пише «Investing.com».

Дані з США і Великобританії вказують на зростаючий попит, в той час, як в низці азійських країн, включаючи Індію і Японію, чекати відновлення споживання в найближчому не доводиться, оскільки захворюваність COVID-19 залишається високою і діють обмежувальні заходи, пише Bloomberg.

Вартість червневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 8:20 мск в п’ятницю становить $ 65,82 за барель, що на $ 0,42 (0,64%) вище за ціну на закриття попередньої сесії.

За підсумками торгів у четвер ці контракти подорожчали на $ 0,08 (0,1%) — до $ 65,4 за барель. Ціна ф’ючерсів на нафту WTI на червень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) до цього часу становить $ 61,92 за барель, що на $ 0,49 (0,8%) вище рівня на закриття попередньої сесії. У четвер вартість цих контрактів збільшилася на $ 0,08 (0,1%) — до $ 61,43 за барель. З початку поточного тижня Brent втратила 1,4%, WTI — 1,9%. Проте наразі ціни на нафту більш ніж на 25% вище, ніж на початку поточного року.

Автор:

(Всего статей: 18652)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: