Moody’s покращило прогноз по світовій енергетиці

Moody’s покращило прогноз по світовій енергетиці

Міжнародне рейтингове агентство Moody’s поліпшило до позитивного зі стабільного прогноз по світовому енергетичному сектору на тлі зростання цін на енергоносії і відновлення попиту на сировинні товари, йдеться в повідомленні агентства.

Передає Прайм.

«Стійке зростання цін на сировинні товари на тлі відновлення світової економіки має сприяти розвороту фундаментальних показників галузі в найближчі 12-18 місяців», — пише агентство.

Moody’s зберігає свої середньострокові прогнози для цін на нафту в діапазоні від 45 до 65 доларів за барель, і для природного газу Henry Hub — на рівні 2-3 долари за MMBtu (1 мільйон британських теплових одиниць).

«Відкладений споживчий попит і зростання торгової і виробничої активності в міру стримування пандемії COVID-19 сприяють відновленню глобальної економічної активності. Це, в свою чергу, прискорює темпи відновлення попиту на нафту і газ в кінці 2021 — початку 2022 року», — зазначила старший віце-президент Moody’s Олена Надточій.

На думку експерта, в 2021 році сприятлива ринкова обстановка і відносно низькі операційні витрати сприятимуть підвищенню прибутку і операційного грошового потоку компаній, що займаються розвідкою і видобутком.

Moody’s також пише, що відкладений попит на поїздки і сезонне зростання прибутку компаній у другому і третьому кварталах в 2021 році обіцяє хороші перспективи для сегмента переробки і збуту до 2022 року. За оцінками Moody’s, світовий попит на нафтопродукти зросте приблизно на 6% в цьому році і на майже 4% в 2022 році.

«Тим часом, високий прибуток в глобальних секторах розвідки і видобутку і нафтопереробки приведуть до зростання прибутку інтегрованих нафтових компаній в середньому приблизно на 50%, втім, це в порівнянні з низькою базою», — додає агентство.

Читайте у Терміналі — Moody’s: Переход на ВИЭ энергетику несет долгосрочные риски для европейских энергокомпаний.

Автор:

(Всего статей: 18652)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: