2021-06-14: Нафта Brent торгується вище $73,05 за барель

2021-06-14: Нафта Brent торгується вище $73,05 за барель

Ф’ючерси на нафту марки Brent з постачанням у серпні у понеділок зранку під час торгів змінилися  в ціні до 73,05 долара за барель.

Про це пише  УНН з посиланням на дані торгів.

За даними Bloomberg станом на 8:47, вартість ф’ючерсів на нафту марки Brent піднялася на 0,50%.

При цьому ціна липневих ф’ючерсів на нафту марки WTI зросла до 71,24 долара за барель, додавши 0,47%.

У понеділок ціни на нафту трималися біля багаторічних максимумів, чому сприяло покращення перспектив попиту, оскільки збільшення кількості щеплень від COVID-19 допомагає зняти обмеження на поїздки, пише Reuters.

Ціна нафти марки Brent досягала максимуму з травня 2019 року, а WTI — з жовтня 2018 року, пише «Investing.com».

Вартість серпневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 18:13 мск становила $ 73,02 за барель, що на $ 0,5 (0,69%) вище за ціну на закриття попередньої сесії. Ціна Brent піднялася вище $ 73 за барель вперше з травня 2019 року.
Ціна ф’ючерсів на нафту WTI на липень на торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) становила до цього часу $ 71,15 за барель, що на $ 0,86 (1,22%) вище підсумкового значення попередньої сесії.
Як Brent, так і WTI можуть завершити в плюсі ​​третій тиждень поспіль. Раніше в ході торгів обидва контракти знижувалися в ціні.
Попит на нафту в світі відновлюється завдяки прискоренню вакцинації, а на тлі консервативної політики ОПЕК + ціни ростуть до нових багаторічних максимумів — понад $ 70 за барель — з перспективою подальшого підвищення, йдеться в коментарі аналітиків Rystad Energy.
Згідно з прогнозом Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), світовий попит на нафту повернеться до пандемійного рівня до кінця 2022 року, збільшившись на 5,4 млн б / д в 2021 році — до 96,4 млн б / д — і на 3,1 млн б / д в 2022 році.
Експерти підвищили оцінку попиту в 1-м і 2-му кварталах 2021 року на 200 тис. б / д кожен квартал — до 93,3 млн б / д і 94,9 млн б / с відповідно, але знизили на 300 тис. Б / с прогноз попиту як в 3-му кварталі, так і в 4-му кварталі — до 98 млн б / д і 99,3 млн б / с відповідно.
«Коли МЕА випускає звіт, в якому йдеться про те, що ОПЕК + необхідно виробляти більше нафти для задоволення попиту на нафту в 2022 році, ринок не може ігнорувати явно бичачий сигнал. Консерватизм пропозиції з боку ОПЕК + підтримував ціни на нафту з минулого року і є причиною того, що ціни зараз досягли таких висот «, — підкреслюють в Rystad Energy.
«У ОПЕК + безумовно є можливості для збільшення видобутку з другої половини цього року, і поки цього не станеться, у цін на нафту є певний потенціал зростання», — пишуть аналітики, відзначаючи, що політика ОПЕК + після липня цього року буде визначати подальшу динаміку цін.

Автор:

(Всего статей: 18652)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: