2021-06-30: Нафта Brent торгується вище $75 за баррель

2021-06-30: Нафта Brent торгується вище $75 за баррель

Ціни на нафту зростають в середу на тлі прогнозів ОПЕК +, а також даних про зниження запасів у США.

Про це пише «Investing.com».

Технічний комітет ОПЕК +, засідання якого пройшло у вівторок, розглянув два сценарії розвитку ситуації на нафтовому ринку: один з них — базовий звіт ОПЕК, який передбачає зростання попиту на нафту в 2021 році на 5,95 млн б / д, а інший, консервативний, — зростання попиту на 500 тис. б / д менше, повідомило  джерело, знайоме з підсумками засідання.

В обох сценаріях передбачається дефіцит на ринку — приблизно в 1,5 млн б / д і 0,8 млн б / д відповідно.

Засідання міністерського моніторингового комітету ОПЕК + перенесено з 30 червня на 1 липня, повідомило агентство Bloomberg з посиланням на одного з делегатів. Засідання конференції ОПЕК і повноформатна зустріч міністрів ОПЕК + відбудуться, як і планувалося, також 1 липня, повідомив секретаріат ОПЕК.

«Ми очікуємо, що в найближчій перспективі споживання нафти буде випереджати ринкова пропозиція, — зазначає економіст Oversea-Chinese Banking Corp. в Сінгапурі Хоуі Лі. — З огляду на, що все більше людей прищеплюються від коронавируса, побоювання, пов’язані з пандемією, продовжать слабшати».

Вартість серпневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 8:16 мск в середу становить $ 75,11 за барель, що на $ 0,35 (0,47%) вище за ціну на закриття попередньої сесії. За підсумками торгів у вівторок ці контракти подорожчали на $ 0,08 (0,1%) — до $ 74,76 за барель. Ціна ф’ючерсів на нафту WTI на серпень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) до цього часу зросла на $ 0,51 (0,7%) — до $ 73,49 за барель, що на $ 0,54 (0,74% ) вище підсумкового значення попередньої сесії. Напередодні вартість цих контрактів збільшилася до $ 72,98 за барель, піднявшись на $ 0,07 (менше 0,1%). З початку поточного року Brent подорожчала на 46,4%, WTI — на 52,2%. Таким чином, за даними Bloomberg, нафтовий ринок завершує перше півріччя найістотнішим підйомом з 2009 року завдяки очікуванням підвищення попиту на тлі відновлення глобального економічного зростання після кризи, викликаної пандемією COVID-19.

Автор:

(Всего статей: 18631)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: