УЕБ і європейські операторами підписали меморандум з розвитку ринку газу в Європі

УЕБ і європейські операторами підписали меморандум з розвитку ринку газу в Європі

Українська енергетична біржа, Секретаріат Енергетичного співтовариства, постачальники послуг енергетичних бірж і торгівлі BRM, TGE, CEEGEX, ECG, оператори систем передачі газу Moldovatransgaz, GTSOU, FGSZ, GAZ-SYSTEM підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо трансрегіонального співробітництва з розвитку інтегрованого ринку газу Південно-Східної та Східної Європи (SEEGAS).

Меморандум спрямований на створення передумов для функціонування конкурентного ліквідного ринку SEEGAS і забезпечення безперешкодного доступу на відповідні ринки природного газу для всіх його учасників і постачальників послуг на недискримінаційний основі та рівних умовах відповідно до законодавства ЄС. Сторони розраховують на створення і розвиток однаково вигідної інфраструктури біржової торгівлі газом за допомогою учасників ринку. Одним із важливих завдань меморандуму є розвиток співробітництва з впровадження ефективної системи товарного клірингу для угод по природному газу, що відповідає найкращій європейській практиці.

«В рамках SEEGAS ми отримали чудову нагоду не тільки значно поліпшити наші механізми та усунути вузькі місця, що перешкоджали розвитку транскордонної торгівлі в регіоні й всередині кожної країни, зокрема, а й уніфікувати їх відповідно до стандартів ЄС» — зазначив Голова біржового комітету ТОВ «Українська енергетична біржа» Олексій Дубовський.

Після підписання меморандуму передбачено проведення засідань Об’єднаного керівного комітету SEEGAS між партнерами, які будуть відбуватися щонайменше один раз на три місяці

Меморандум передбачає співпрацю у розвитку транскордонної торгівлі природним газом, зокрема, на біржових платформах, впровадження прозорих та конкурентоспроможних міжрегіональних ринкових механізмів ціноутворення, ефективного транскордонного транспортування газу та операційної сумісності.

Читайте в «Терміналі», Українська енергетична біржа отримала ліцензії на ринках капіталу.

Автор:

(Всего статей: 18944)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: