Нафтогаз просить Львівську ОДА сприяти передачі Новояворівська в управління компанії

Нафтогаз просить Львівську ОДА сприяти передачі Новояворівська в управління компанії

Підприємство Групи Нафтогаз ТОВ «Нафтогаз Тепло» звернулося до Львівської обласної державної адміністрації з проханням сприяти якнайшвидшій передачі в управління компанії теплових мереж міста Новояворівська, а також іншого майна, яке було арештоване за рішенням суду, але досі не передане АРМА в управління «Нафтогаз Тепла».

Про це пише пресслужба компанії.

Не зважаючи на існуючі юридичні проблеми, підготовчі роботи до опалювального сезону на об’єктах, що перебувають в управлінні «Нафтогаз Тепла», вже розпочались. Під час робочої поїздки на Львівщину з їх станом ознайомився голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Юрій Вітренко. Він разом з директором з енергоефективності та управління майном Групи Нафтогаз Віталієм Щербенком та керівником ТОВ «Нафтогаз Тепло» Федором Шевченком подякували тепловикам за їхню важливу роботу у надскладних умовах.

Наразі в Новому Роздолі виконано перший етап гідравлічних випробувань теплових мереж, за результатами якого усувають виявлені пориви. Також ведеться підготовка до відновлення теплоізоляції на магістральному трубопроводі діаметром 600 мм, що дозволить значно скоротити втрати теплової енергії в мережі (наразі вони складають близько 50%). Новороздільська ТЕЦ готова до роботи на 75%, мережі — на 90%. Зокрема, до роботи готовий енергетичний котел № 7 та завершується ремонт котла № 4. Цих потужностей достатньо для проходження опалювального сезону, водночас готується і резервний котел № 5.

Своєю чергою на Новояворівській ТЕЦ проводять поточні ремонти на двох котлах. Проведена діагностика трубо- та паропроводів котлів, замінено частину обладнання, що вийшло з ладу. Також проводяться поточні ремонти бойлерів, насосів, електрообладнання. Однак, магістральні мережі міста перебувають у незадовільному стані, трубопроводи там прокладені понад 50 років тому і потребують заміни.

На момент передачі активів Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ в управління «Нафтогаз Теплу» майнові комплекси до опалювального сезону не були підготовлені ні власниками, ні попереднім управителем. Тепломережі не були заповнені водою, регламентні та ремонтні роботи не проводилися протягом трьох років.

За період управління ТЕЦ Група Нафтогаз була змушена додатково спрямовувати значні кошти на покриття дефіциту від діяльності Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ. Незважаючи на складну ситуацію, домівки понад 60 тисяч мешканців Нового Роздолу та Новояворівська було забезпечено теплом протягом опалювальних сезонів 2019/2020 та 2020/2021 років.

Досягнути максимальної ефективності від фінансування ремонтів та інвестицій в об’єкти можливо у разі повної передачі активів в управління «Нафтогаз Теплу» у повному обсязі та продовження строку такого управління.

«Нафтогаз Тепло» неодноразово зверталося до органів місцевого самоврядування Нового Роздолу та Новояворівська, а також обласної влади Львівщини щодо цього питання. 18 серпня 2021 року «Нафтогаз Тепло» направило ще один лист на ім’я голови Львівської обласної державної адміністрації з проханням посприяти вирішенню питання та попередженням про потенційні ризики виникнення надзвичайної ситуації в містах Новояворівськ та Новий Розділ через складнощі в підготовці до опалювального сезону частини активів, які не були додатково передані в управління.

Раніше «Термінал» писав, в уряді обговорили управління арештованими ТЕЦ братів Дубневичів.

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: