2021-08-25: Ціни на нафту коливаються на даних про уповільнення поширення Covid-19

2021-08-25: Ціни на нафту коливаються на даних про уповільнення поширення Covid-19

Нафтові ціни знижуються після істотного підйому за дві попередні сесії.

У центрі уваги трейдерів залишається ситуація з поширенням COVID-19: влада Китаю змогли стримати хвилю поширення штаму «дельта», проте коронавірус продовжує становити загрозу для багатьох інших країн, а також для глобального попиту на нафту, пише «Investing.com».

Вартість жовтневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 8:10 мск становила $ 70,67 за барель, що на $ 0,38 (0,53%) нижче ціни на закриття попередньої сесії. За підсумками попередніх торгів ці контракти подорожчали на $ 2,3 (3,4%) — до $ 71,05 за барель.

Ціна ф’ючерсів на нафту WTI на жовтень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) становила до цього часу $ 67,14 за барель, що на $ 0,4 (0,59%) нижче підсумкового значення попередньої сесії. У вівторок вартість цих контрактів збільшилася на $ 1,9 (2,9%) — до $ 67,54 за барель.

За попередні дві сесії Brent подорожчала на 9%, WTI — на 8,7%, зростання цін був максимальним з листопада. Підйому ринку, який до цього опускався протягом семи сесій, сприяла інформація про відсутність нових випадків зараження COVID-19 в Китаї, а також пожежа на нафтовій платформі Pemex в Мексиканській затоці, який паралізував приблизно чверть видобувних потужностей Мексики.

«Підйом цін на нафту був різким і швидким», — відзначає економіст Oversea-Chinese Banking Corp. в Сінгапурі Хоуі-Лі. «Однак і передувала йому корекція була однією з найпотужніших в поточному році, що підкреслює вплив нового штаму коронавируса» дельта «на ринковий попит», — наводить слова експерта Bloomberg.

Аналітики Goldman Sachs (NYSE: GS) і UBS і раніше очікують, що ціни на нафту будуть рости в решти 2021 року вважаючи, що пропозиція на ринку буде недостатнім. Трейдери чекають нових сигналів щодо майбутніх рівнів видобутку від держав ОПЕК +, які проведуть чергову зустріч 1 вересня.

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: