УЕБ: З початку року на біржі продали понад 90 тисяч тонн СПГ

УЕБ: З початку року на біржі продали понад 90 тисяч тонн СПГ

В серпні 2021 року АТ «Укргазвидобування» реалізувало майже 12 тисяч тонн скрапленого газу.

Про це повідомляє пресслужба Української енергетичної біржі.
На 8 аукціонах було реалізовано 11 951 тонн скрапленого газу, що на 15,63% більше, ніж в попередньому місяці, на загальну вартість 346,25 млн грн з урахуванням ПДВ.

Всього за вісім місяців 2021 року на УЕБ реалізовано 90 801 тонн скрапленого газу на загальну вартість 2,13 млрд грн з урахуванням ПДВ. Середньозважені ціни коливалися в діапазоні 18 311,33 – 28 972,81 грн/тонн (з ПДВ).

Середньозважена ціна склалась на рівні 28972,81 грн. за тонну, що більше за ціну попереднього місяця на 10,10%. На графіку нижче зображено обсяг реалізованої продукції і ціни за пунктами відвантаження, а саме Шебелинського ВПГКН, Тимофіївського, Яблунівського, Юліївського ВПГ та ТЦСК «Базилівщина».

uh
Ринок скрапленого газу в Україні
Оптовий ринок

У серпні на ринку скрапленого газу продовжилося зростання цін як у оптовому, так і в роздрібному сегменті. Очікується дана динаміка і у вересні. Головною причиною росту ціни залишається великий попит на даний вид палива. Поставки імпорту в Україні за серпень складали більше 140 тис. т., що більше на 20 тис. т. порівняно з аналогічним періодом минулого місяця. Імпорт з Білорусії зріс на 13%. Поставки СВГ через західний кордон зросли на 20%.

Ціни в дрібному опті склались на рівні 28 990 – 30 060 грн/тонну з урахуванням ПДВ.

Роздрібний ринок

В середньому по Україні роздрібні ціни на АЗС по скрапленому газу за аналізовані дати коливалися в діапазоні 16,89 – 17,48 грн/л (з ПДВ). Ціни з початку серпня в роздрібному сегменті зросли на 3,49%. На 31 серпня найвища середня ціна зафіксована у Дніпропетровській області – 18,49 грн/л (з ПДВ), найнижча була у Київській області – 16,75 грн/л (з ПДВ).

Публічні закупівлі
За серпень 2021 року для аналізу було взято 10 найбільших контрактів на торгівельному майданчику публічних закупівель. Було реалізовано скрапленого газу близько 348,99 тис. літрів на загальну вартість 6,03 млн грн з урахуванням ПДВ.

Найбільший контракт отримало ТОВ «Вест Кард», яке поставить АТ «Хмельницькобленерго» 116,13 тис. л скрапленого газу за 17,58 грн з урахуванням ПДВ. Ціни коливались в діапазоні 14,00 – 17,94 грн/л, з урахуванням ПДВ.

Автор:

(Всего статей: 18955)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: