Комітет Європарламенту пропонує ЄС припинити фінансувати газові проєкти

Комітет Європарламенту пропонує ЄС припинити фінансувати газові проєкти

ЄС повинен припинити фінансування із загального бюджету транскордонних газових проєктів.

Так вважає комітет ЄП з досліджень та енергетики, пише Прайм.

«Депутати підтримали фінансування розвитку водневої інфраструктури, такої як електролізери, а також уловлення та зберігання вуглецю. Проєкти , засновані на природному газі, більше не матимуть права на фінансування ЄС «, — йдеться в релізі Європарламенту по засіданню комітету з промисловості, досліджень та енергетики.

Думка депутатів відповідає загальній тенденції щодо фінансування структурами ЄС енергетичних проєктів. Наприклад, Європейський інвестиційний банк в 2019 році ухвалив стратегію, згідно з якою банк з кінця 2021 року не розглядатиме нові фінансові вкладення в проєекти в сфері викопних видів палива.

Профільний комітет ЄП затвердив свою позицію за критеріями і методології відбору транскордонних енергетичних проєктів, що становлять спільний інтерес для Євросоюзу, пояснюється в релізі Європарламенту. У союзі такі проекти називають PCI, вони мають право на отримання коштів із загального бюджету ЄС.

Єврокомісія раніше запропонувала в принципі відмовитися від фінансування бюджетом Євросоюзу транскордонних проєктів в області нафти і газу в рамках правил TEN-E. Ці пропозиції надійшли на розгляд Раді країн ЄС і Європарламенту. Рада влітку в цілому погодився з думкою ЕК, але запропонував зробити деякі виключення. Наприклад, щоб можна було фінансувати ті проєкти в області газу, які передбачатимуть повний перехід на прокачку водню до кінця 2029 року.

Депутати комітету Європарламенту також проголосували за те, щоб почати переговори з Радою країн ЄС по модернізації правил TEN-E.

Після того, як вони вироблять єдину позицію щодо цього документу, він буде направлений на остаточне схвалення окремо Раді і Європарламенту.

Читайте в «Терміналі», Євросоюз планує витратити на декарбонізацію $34 трлн.

 

Автор:

(Всего статей: 19149)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: