
Про це повідомляє пресслужба УЕБ.
«Ініціаторами торгів виступили 23 компанії. Загальний обсяг реалізованої електричної енергії на УЕБ у вересні склав 18 419,59 тис. МВт-год. Загальний обсяг реалізованої електричної енергії на УЕБ, за минулий місяць, збільшився на 125,99% відносно серпня 2021 року», — йдеться в повідомленні.
Загалом у вересні 2021 року на УЕБ провели 122 аукціони з продажу базового, пікового, навантаження спеціального обов’язку та блочних позицій електроенергії, з них 111 — у спеціальних сесіях та 11 — комерційних сесіях.
При цьому на спеціальних сесіях з продажу електроенергії, виробленої з відновлюваних джерел, було продано 531 тис. МВт-год. енергії; у комерційних секціях — 527 МВт-год.
Зазначається, що споживання електроенергії у вересні становило 10,96 млн МВт-год., що на 5,8% більше, ніж за вересень 2020 року.
Читайте в «Терміналі», на Українській енергетичній біржі відбувся аукціон з продажу електричної енергії. Ініціаторами виступили ВП «Енергоатом-Трейдинг» ДП «НАЕК «Енергоатом» та ПАТ «Центренерго», які у підсумку реалізували 1546,3 тис. Мвт-год. та 32,37 тис. Мвт-год. відповідно.