Контролюючі органи перевіряють рішення ДТЕК Енерго щодо ремонтів на ТЕС

Контролюючі органи перевіряють рішення ДТЕК Енерго щодо ремонтів на ТЕС
Державні органи перевіряють ситуації з виведенням енергоблоків в короткочасні ремонти на шести ТЕС компанії ДТЕК Енерго.

Про це пише пресслужба ДТЕК.

«Наразі триває перевірка державними контролюючими органами ситуацій з виведенням блоків в короткочасні ремонти, що з об’єктивних причин періодично трапляються на ТЕС та ТЕЦ усіх форм власності. Серед них також і ТЕС компанії, зокрема, Бурштинська, Придніпровська, Добротвірська, Курахівська, Запорізька та Ладижинська ТЕС», — ідеться у повідомленні.

Зазначено, що по кожному випадку виведення блоків в короткочасні ремонти фахівці Держенергонагляду проводять відповідні перевірки та фіксують причини збоїв.

У ДТЕК Енерго запевнили, що компанія надає членам комісії максимальне сприяння у роботі. Також компанія сподівається на встановлення реальних та об’єктивних причин тих чи інших ситуацій, що склалися, з огляду на непросту ситуацію в українській енергетиці та її причини.

«Зі своєї сторони, ДТЕК Енерго робить все для забезпечення стабільності української енергосистеми, але стабільна ситуація в енергетиці залежить від зусиль усіх без винятку учасників ринку, починаючи від компаній, що генерують електроенергію, і закінчуючи контролюючими органами влади», – зазначається у повідомленні.

У компанії нагадали, що за 10 місяців цього року ДТЕК Енерго вклав у ремонтну кампанію блоків ТЕС, загальностанційного обладнання, будівель та споруд понад 1,9 млрд грн. На сьогодні енергетики виконали 27 планових ремонтів енергоблоків. Це понад 80% від запланованих у цьому році обсягів ремонтної кампанії.

Загалом за підсумками року компанія планує спрямувати в ремонтну кампанію ТЕС 2,5 млрд грн.

Підприємства теплової генерації ДТЕК Енерго (у складі ДТЕК Східенерго, ДТЕК Дніпроенерго і ДТЕК Західенерго) мають понад 13,5 ГВт загальної встановленої потужності.

Раніше «Термінал» писав, ДТЕК Енерго вимушено виводити енергоблоки ТЕС в аварійний ремонт.

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: