В Укренерго заявили про збільшення на 2,3% запасів вугілля на ТЕС

В Укренерго заявили про збільшення на 2,3% запасів вугілля на ТЕС
Станом на 29 листопада 2021 року запаси вугілля на складах теплоелектростанцій (ТЕС) становлять 368,9 тис. тонн, що на 2,3% більше у порівнянні з запасами на 22 листопада.

Про це повідомляє НЕК «Укренерго».

«Станом на ранок 29 листопада загальні запаси вугілля на складах ТЕС складають 368,9 тис. тонн, зокрема газового — 263,6 тис. тонн і антрацитового — 105,3 тис. тонн», — йдеться у повідомленні.

Станом на 22 листопада на складах ТЕС було 360,5 тис. тонн вугілля.

Зазначається, що станом на 10:00 29 листопада в аварійному ремонті перебувало 2 блоки та 2 корпуси ТЕС загальною потужністю 1,05 ГВт (по 1 блоку на Бурштинській та Запорізькій ТЕС, та по 1 корпусу на Трипільській та Слов’янській ТЕС), тоді як на ранок 22 листопада — 2 корпуси ТЕС загальною потужністю 0,55 ГВт. Крім цього, за заявками виробників, через відсутність палива не можуть працювати 20 блоків та 1 корпус ТЕС та ТЕЦ загальною потужністю 7,04 ГВт (на ранок 22 листопада – 20 блоків ТЕС та ТЕЦ загальною потужністю 7 ГВт).

ТЕС за минулий тиждень збільшили виробництво електроенергії на 8,4% до 773,6 млн кВт-год. Водночас протягом тижня працювало сумарно три блоки Київської ТЕЦ-6 та ТЕЦ-5 і один блок Харківської ТЕЦ-5, які генерували електроенергію з газу. Завдяки цьому генерація ТЕЦ збільшилася у порівнянні з попереднім тижнем на 14,2% до 236,2 млн кВт-год.

Як повідомлялося, наразі Україна законтрактувала 11 кораблів з вугіллям, у грудні очікуються додаткові постачання.

В Україну 20 листопада прибуло перше із семи законтрактованих ДТЕК суден із вугіллям із США та Колумбії. Вугілля призначене для постачання на ДП «Центренерго».

«Термінал» писав, Державні органи перевіряють ситуації з виведенням енергоблоків в короткочасні ремонти на шести ТЕС компанії ДТЕК Енерго.

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: