2021-12-03: Нафта Brent торгується майже по $71 за баррель

2021-12-03: Нафта Brent торгується майже по $71 за баррель

Ціни на нафту зростають у п’ятницю після рішення ОПЕК+ продовжити нарощування видобутку відповідно до узгодженого раніше плану, тобто збільшити його на 400 тис. барелів на добу у січні.

Про це пише Investing.com.

Альянс країн-виробників нафти, однак, залишив за собою можливість змінити це рішення будь-якої миті, відзначивши високу невизначеність на ринку, пов’язану з виявленням нового штаму коронавірусу «омікрон» та потенційними наслідками його поширення для попиту на нафту.

У пресрелізі, опублікованому за підсумками зустрічі міністрів ОПЕК+, наголошується, що «засідання не закрите». «Хоча ОПЕК+ здивувала учасників ринку, ухваливши рішення про подальше нарощування видобутку відповідно до узгодженого раніше плану, трейдерів, здається, влаштувало те, що альянс готовий при необхідності зібратися знову та скоригувати видобуток», — зазначає аналітик ING Groep NV Уоррен Паттерсон. «Таке рішення дасть ОПЕК+ додатковий час для оцінки потенційного впливу нового штаму COVID-19 на нафтовий ринок, і при цьому США, які закликали групу до нарощування видобутку, будуть задоволені», — наводить слова експерта агентство Bloomberg.

Вартість лютневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 8:25 кск у п’ятницю становить $70,89 за барель, що на $1,22 (1,75%) вище за ціну на закриття попередньої сесії. За підсумками торгів у четвер ці контракти подорожчали на $0,8 (1,2%) – до $69,67 за барель. Ціна ф’ючерсів на нафту WTI на січень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) на цей час зросла на $1,22 (1,82%) — до $67,71 за барель. На час закриття торгів у четвер вартість цих контрактів зросла на $0,93 (1,4%) і склала $66,5 за барель.

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: