В листопаді на УЕБ продали більше 13,5 тисяч тонн скрапленого газу

В листопаді на УЕБ продали більше 13,5 тисяч тонн скрапленого газу

На Українській енергетичній біржі у листопаді 2021 року було проведено 9 аукціонів на яких було реалізовано 13 528 тонн скрапленого газу, що більше на 138,93% за попередній місяць, на загальну вартість 421,27 млн грн. (з ПДВ) за середньозваженою ціною 31 140,39 грн/тонну, що більше за ціну попереднього місяця на 2,32%.

Про це повідомляє пресслужба УЕБ.

Всього за одинадцять місяців 2021 року на УЕБ реалізовано 119 149 тонн скрапленого газу на загальну вартість 2,99 млрд грн з урахуванням ПДВ. Середньозважені ціни коливалися в діапазоні 18 311,33 – 31 140,39 грн/тонну (з ПДВ). Найвища ціна зафіксована у листопаді.

Ринок скрапленого газу

Протягом листопада на ринку скрапленого газу продовжилося зростання цін як у оптовому, так і в роздрібному сегменті, однак на кінець місяця дана тенденція призупинилася. Є очікування на здешевлення нафти і сезонне скорочення попиту, що може призвести до спаду цін, але подальша девальвація гривні і політичні рішення країн, щодо імпорту скрапленого газу в Україну здатні викликати підвищення ціни на автомобільний газ.

Ціни в дрібному опті склались на рівні 31 540 – 32 700 грн/т (з ПДВ).

Алжирська компанія Sonatrach опублікувала ціни реалізації скраплених газів на грудень 2021 року. Вартість пропану встановлена на рівні $ 730/т, бутану – $ 715/т. Таким чином, вартість пропану зменшилася в порівнянні з листопадом на $ 90/т, бутану – на $ 110/т.

Роздрібний ринок

В середньому по Україні роздрібні ціни на АЗС по скрапленому газу за аналізовані дати коливалися в діапазоні 18,46 – 19,06 грн/л (з ПДВ). Ціни з початку листопада в роздрібному сегменті зросли на 3,25%. На 30 листопада найвища середня ціна зафіксована у Закарпатській області, яка склала 19,99 грн/л (з ПДВ), найнижча була у Тернопільській області – 18,15 грн/л (з ПДВ).

Публічні закупівлі

За листопад 2021 року для аналізу було взято 10 найбільших контрактів на торгівельному майданчику публічних закупівель. Було реалізовано скрапленого газу близько 1,11 млн літрів на загальну вартість 20,68 млн грн (з ПДВ). Найбільший контракт отримало ТОВ «Глуско-карт Україна», яке поставить АТ «Укрпошта» 500 тис. л скрапленого газу за ціною 18,98 грн (з ПДВ). Ціни коливались в діапазоні 17,58 – 19,80 грн/л (з ПДВ).

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: