Польща закликає ЄС негайно почати розслідування діяльності Газпрому

Польща закликає ЄС негайно почати розслідування діяльності Газпрому

Польща просить Європейську комісію негайно почати антимонопольне розслідування щодо Газпрому, заявила міністр клімату Польщі Анна Москва в ефірі Польського радіо.

Передає Прайм.

«Ми просили Єврокомісію проаналізувати ситуацію і монополістичні практики, які точно є з боку Газпрому. Попередній звіт, який був представлений на останньому саміті, показує, що рівень сховищ недостатній, що немає правильного співвідношення попиту і пропозиції», — сказала Москва.

Вона зазначила, що «слово Газпром в цих звітах не з’являється». «Є визначення «домінуючий постачальник». Можна здогадатися, що мова йде про Газпром. Аналіз повинен бути розширений — але ми рішуче просимо негайно запустити антимонопольне розслідування щодо Газпрому, — сказала міністр.

«Я буду скоро зустрічатися з єврокомісаром і буду відстоювати цей постулат. На наш погляд, є правові аргументи, які вже зараз дозволяють запустити цей розгляд. Ця ситуація загрожує енергетичній безпеці Європи, порушує ціни енергії і газу по всій Європі, негативно відбивається на громадянах. Тому нам здається, що ЄК не може довше чекати і що у неї є достатньо юридичних аргументів, щоб зробити такі кроки», — заявила вона.

При цьому міністр заявила, що не розуміє, чому Єврокомісія досі не запустила антимонопольний розгляд. «Є дуже багато інструментів в рамках антимонопольного розслідування. ЄК прекрасно вміє це робити, багато разів запускала таку процедуру. Для нас незрозуміло, чому зараз ЄК не бачить аргументів для запуску такого розгляду. Ми їх бачимо і будемо їх показувати, доводити і переконувати ЄК реагувати».

Москва зазначила, що в грудні Польща передала вЕК додаткові матеріали з даного питання.

Читайте у Терміналі: Запаси газу в сховищах України та Європи стрімко тануть — Газпром.

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: