
Про це повідомляє пресслужба Центренерго.
«У порт «Южний» прибуло чергове судно класу Panamax із законтрактованим високоякісним енергетичним вугіллям колумбійського походження. Обсяг партії складає 88 тис. тонн», — йдеться у повідомленні.
Зазначається, що протягом листопада-грудня компанія отримала морським шляхом близько 300 тис. тонн імпортного енергетичного вугілля в рамках домовленостей з міжнародними трейдерами.
На січень 2022 року заплановано прибуття ще двох суден з вугіллям з Австралії. Орієнтовні дати заходу в порт 15-17 та 28-29 січня. Загальний обсяг очікуваних партій становить 150 тис. тонн вугілля для потреб генерації ПАТ «Центренерго».
Читайте в «Терміналі», ПАТ «Центренерго» пропонує направляти вугілля з приватних шахт на свої склади на період аварійних ремонтів на блоках теплоелектростанцій приватних компаній.