Укренерго побудує 1,5 тисячі кілометрів волоконно-оптичних ліній зв’язку

Укренерго побудує 1,5 тисячі кілометрів волоконно-оптичних ліній зв’язку

НЕК «Укренерго» розпочала будівництво волоконно-оптичної лінії зв’язку довжиною 1525 км, яка пройде через 10 областей.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Укренерго розпочало спорудження волоконно-оптичної лінії зв’язку (ВОЛЗ) довжиною 1525 км. Нова ВОЛЗ прокладатиметься на ділянках 20 ПЛ (повітряних ліній — ред.) 330 кВ, які проходять через десять областей України: Київську, Черкаську, Вінницьку, Полтавську, Кіровоградську, Дніпропетровську, Запорізьку, Херсонську, Миколаївську та Одеську», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що роботи будуть виконані на 36-ти енергооб’єктах об’єднаної енергосистеми (ОЕС) України, з яких на 21-му об’єкті Укренерго та на 4-ох майданчиках генерації буде встановлене обладнання ущільнення сигналу з поділом по довжині хвилі DWDM (Dense Wavelength Division Multiplexing). Крім цього, на деяких ділянках загальною довжиною 150 км ВОЛЗ прокладатиметься підземним кабелем зв’язку або у підвісі на опорах інших суб’єктів.

Після реалізації проєкту Укренерго отримає власну високошвидкісну магістральну мережу для технологічного та корпоративного зв’язку, який зараз у зазначених регіонах забезпечується через орендовані канали. Наразі в Укренерго споруджено понад 2,5 тис. км ВОЛЗ, що становить майже 25% магістральних та з’єднувальних ліній зв’язку.

Наразі реалізується лінійна частина проєкту, а саме реконструкція 1375 км ПЛ 330 кВ із заміною грозозахисного тросу на новий із вбудованим оптичним кабелем. Зокрема, вже розпочато ремонт опор та контурів заземлення на повітряній лінії 330 кВ «Запорізька 750 – Дніпровська» (без відключення ПЛ).

Джерелом фінансування проєкту є кредитні кошти Європейського інвестиційного банку, заощаджені при будівництві ПЛ 750 кВ «Запорізька АЕС – Каховська». Роботи виконує підрядна компанія Kalpataru Power Transmission Ltd (Індія), обрана за результатами міжнародних торгів. Вартість контракту – майже 14,2 млн євро.

Крім того, для реалізації станційної частини проєкту спорудження ВОЛЗ (встановлення спеціального обладнання на 36-ти енергооб’єктах ОЕС України), а також для спорудження кабельної лінії зв’язку на деяких ділянках тривають міжнародні конкурсні торги з вибору підрядника. Загальна очікувана вартість всього проєкту становитиме 33 млн євро.

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: