Оператор ринку з 7 лютого перевірятиме загальний обсяг продажу електроенергії на РДН

Оператор ринку з 7 лютого перевірятиме загальний обсяг продажу електроенергії на РДН

Від сьогодні, 7 лютого,  представники АТ «Оператор ринку»  перевірятимуть обсяги продажів електроенергії на РДН.

Про це повідомляє пресслужба оператора.

«Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 4 лютого 2022 року прийняла Постанову №237 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 08 квітня 2020 року № 766», якою уповноважила АТ «Оператор ринку» здійснювати перевірку загального обсягу продажу електричної енергії на добу постачання у заявках на продаж учасників РДН/ВДР», — зазначили у компанії.

Перевірка проводитиметься у разі подання електропостачальником та/або трейдером заявок на продаж електричної енергії на РДН із загальним обсягом на добу постачання, що перевищує 50 МВт-год. Крім того, має бути наявна одна із наступних обставин: учасник РДН/ВДР, що подав заявку, не здійснював продаж електричної енергії на РДН/ВДР протягом попередніх 90 днів; зміна керівника чи уповноваженої особи учасника ринку протягом попередніх 90 днів; заявлений учасником РДН/ВДР загальний обсяг продажу електроенергії на добу постачання перевищує максимальний добовий обсяг, що подавався ним протягом попередніх 90 днів більше, ніж у 2 рази.

Повідомляється, що Оператор ринку не пізніше 12:10 звертається до такого учасника РДН/ВДР із запитом про надання пояснення про походження заявлених для продажу на РДН обсягів електричної енергії у торговій зоні по кожному розрахунковому періоду доби постачання. Якщо учасник короткострокового ринку не надасть належного підтвердження походження заявлених для продажу на РДН обсягів електроенергії, Оператор ринку має право відхилити заявки на торги на РДН та торги на ВДР і, починаючи з доби, наступної за днем звернення підприємства із відповідним запитом, призупинити участь такого учасника у РДН/ВДР на строк до 7 календарних днів.

Читайте в «Терміналі» також, НКРЕКП затвердила зміни до правил ринку електроенергії, що передбачають особливості роботи учасників ринку під час роботи Об’єднаної енергосистеми України в ізольованому режимі у рамках інтеграції до ENTSO-E.

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: