Вимоги Держаудитслужби до Енергоатома є необгрунтованими — НАЕК

Вимоги Держаудитслужби до Енергоатома є необгрунтованими — НАЕК

ДП «НАЕК «Енергоатом» звернулося до Окружного адміністративного суду міста Київ з адміністративним позовом до Держаудитслужби, в якому просило визнати протиправними та скасувати її вимоги, викладені в листі від 19.11.2021 року.

Про це пише пресслужба Енергоатому.

В компанії зазначають, що 7 лютого 2022 року ЗМІ поширили матеріали проєкту «Марлін» стосовно результатів аудиту ДП «НАЕК «Енергоатом».

У своєму інформаційному повідомленні «Марлін» посилається на лист Державної аудиторської служби України до Кабінету Міністрів про встановлення фінансових порушень та недоліків за результатами планової виїзної ревізії фінансово-господарської діяльності ДП «НАЕК «Енергоатом» та його відокремлених підрозділів за період з 01.07.2018 р. по 30.06.2021 року.

НАЕК «Енергоатом» надіслала свої аргументовані й обґрунтовані заперечення щодо вимог, викладених у листі Держаудитслужби.

Відтак ДП «НАЕК «Енергоатом» звернулося до Окружного адміністративного суду міста Київ з адміністративним позовом до Держаудитслужби, в якому просило визнати протиправними та скасувати її вимоги, викладені в листі від 19.11.2021 року. У своїх позовних вимогах «НАЕК «Енергоатом» звертає увагу на низку процедурних порушень під час проведення планової виїзної ревізії фінансово-господарської діяльності Компанії та вказує на безпідставність суми встановлених фінансових порушень і недоліків за результатами ревізії.

28 грудня 2021 року Окружний адмінсуд Києва розглянув заяву про забезпечення адміністративного позову та ухвалив рішення про вжиття заходів задля цього забезпечення, а саме – зупинити дію вимог Державної аудиторської служби України та заборонити їй надавати рекомендації (пропозиції) Кабінету Міністрів України за висновками проведеної перевірки.

«Термінал» раніше писав, Державна аудиторська служба провела ревізію діяльності НАЕК «Енергоатом» за 2018-2021 роки та виявила фінансових порушень та недоліків на загальну суму 13 млрд грн.

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: