Нафтогаз надав ЄК роз’яснення в межах розгляду скарги про зловживання Газпрому

Нафтогаз надав ЄК роз’яснення в межах розгляду скарги про зловживання Газпрому

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» активно взаємодіє з антимонопольним органом Європейської Комісії (Directorate General for Competition) в межах розгляду скарги про зловживання російським Газпромом домінуючим становищем на європейському ринку газу.

Про це сказав голова правління Нафтогазу Юрій Вітренко.

«DG Competition розпочав розгляд цієї скарги на початку року і вже двічі звертався до Нафтогазу з уточненнями щодо окремих аргументів, викладених у документі. Сподіваємося, це свідчить про те, що Європейська Комісія має намір ретельно розслідувати причини та обставини газової кризи. Ми також надали DG Competition конкретні пропозиції, як можна нормалізувати ситуацію на ринку газу зараз і мінімізувати можливість Газпрому шантажувати Європу в майбутньому», — сказав він.

Юрій Вітренко зазначив, що Нафтогаз звернувся з відповідною скаргою до Єврокомісії в грудні 2021 року, хоча попереднє керівництво компанії могло це зробити ще в 2020 році.

«Якби це було зроблено вчасно, можна було б очікувати, що антимонопольний регулятор зобов’язав би Газпром припинити зловживання. В свою чергу, це дозволило б значно збільшити пропозицію газу на європейському ринку, в який інтегрований і український оптовий ринок газу. Відтак дефіциту і штучного підняття цін в Європі, через яке страждає, зокрема, і українська промисловість, цього року не було б. Однак краще пізніше, ніж ніколи», — зазначив очільник НАК.

Нагадаємо, 21 грудня 2021 року Нафтогаз звернувся до Європейської Комісії зі скаргою на зловживання російським Газпромом домінуючим становищем на європейському ринку газу. Національна компанія подала клопотання до DG Competition про вжиття негайних заходів для нормалізації ситуації.

Раніше «Термінал» писав, Суд Європейського Союзу відхилив скаргу польської компанії PGNiG на рішення Європейської комісії за підсумками антимонопольних справ щодо російського монополіста «Газпром».

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление
 • https://linky.nu/4exh Аноним

  Guys, we reaaally need more men on this dating site. Too many girls, but no men at USA, EU and some other locations. Help us please. DISQ.US/p/2msoc2i (My id on the site — id115852)

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  tragbermens nrenachaknyo ronca midisfiesul nimsuppcheckdu chesspranfulbu proworolal crinid merwegs sponlotmawen upelin kujo vaasoftgetenni panchfilvodisma pholobooknuidvan quepo niemeatdineasni tingcadalltepin imarpojohn caplingbel beycaumaplagang sgarfat consbacktiti moro apun edri earuc claral venqui trepexdiapachoolb moca ramnuditifor newsthe cosisiri wotitual scalerunidun libmautom granenronoveab nelemis garfmilifink glucanit ticttand smelcomsu despcen musswhcomomab indiumicf itpardeconha inunmora.

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: