2022-02-11: Ціни на нафту незначно знизилися

2022-02-11: Ціни на нафту незначно знизилися

Ціни на нафту помірно знижуються в п’ятницю вранці після публікації даних про інфляцію в США, які спровокували зростання долара.

Про це пише Investing.com.

Інфляція в США в січні прискорилася до рекорду за 40 років — 7,5% — і спровокувала зростання очікувань сильнішого посилення кредитно-грошової політики ФРС.

Це, своєю чергою, «відправило долар вище, що призвело до падіння цін на сировинні товари», зазначив аналітик OANDA Едвард Мойя.

Певну підтримку ринку, як і раніше, надають дані, що показали несподіване падіння запасів нафти на 4,76 млн барелів у США минулого тижня. При цьому обсяги на терміналі в Кушингу, де зберігається нафту, що торгується на біржі NYMEX, скоротилися на 2,8 млн барелів.

«Ринок заплутався через сильні дані про запаси й водночас показники того, що ФРС, ймовірно, буде підвищувати ставки у 2022 році швидше, ніж очікувалося раніше», — написав аналітик United ICAP Скотт Шелтон.

Проте ситуація на ринку «залишається важкою і без змін у прогнозах, ціни на нафту продовжать зростати», додав Мойя. У четвер ОПЕК опублікувала оновлену оцінку попиту на нафту у 2022 році, відповідно до якої споживання, як очікується, зросте на 4,15 млн б/д — до 100,8 млн б/д.

При цьому експерти зберегли оцінку попиту на перший і другий квартали 2022 року — 99,13 і 99,75 млн б/д відповідно, але підвищили прогноз на третій і четвертий квартали на 30 і 20 тис. б/д — до 101,32 і 102,92 млн б/д відповідно.

Вартість квітневих ф’ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures до 8:36 у п’ятницю становить $90,80 за барель, що нижче на $0,61 (0,67%) рівня закриття попередньої сесії. За підсумками торгів у четвер ці контракти знизилися в ціні на $0,14 (0,15%), до $91,41 за барель. Ціна ф’ючерсів на WTI на березень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) на цей час знизилася на $0,41 (0,46%) — до $89,47 за барель. Напередодні вартість цих контрактів зросла на $0,22 (0,25%), до $89,88 за барель.

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: