Енергоатом заперечує вплив включення всіх блоків на обвал цін на електроенергію

Енергоатом заперечує вплив включення всіх блоків на обвал цін на електроенергію

ДП «НАЕК «Енергоатом» категорично не погоджується з висновками Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), щодо профіциту електроенергії в енергосистемі через нібито запуск всіх 15-ти блоків АЕС.

Повідомляє Енергоатом.

Про технічні можливості, наміри та планування роботи енергосистеми країни в осінньо-зимовий період спочатку 14-ма, а потім всіма 15-ма енергоблоками заявлялося десятки разів, починаючи з вересня 2021 р. Це планувалося і, врешті, було зроблено задля недопущення дефіциту та запобігання віяловим відключенням електроенергії.

Для виконання цього завдання була спланована вся ремонтна кампанія блоків АЕС саме з метою покриття пікових навантажень у зимовий період та зменшення навантаження на теплову генерацію у зв‘язку з дефіцитом вугілля, йдеться у повідомленні компанії.

Енергоатом на 100 відсотків виконав це завдання. Зокрема й завдяки цьому енергетична криза не відбулася.
Робота всіма блоками атомних електростанцій дала можливість витрачати менше вугілля тепловій генерації. Його сьогоднішня економія стане у пригоді під час роботи енергосистеми України в ізольованому режимі наприкінці лютого цього року.

На час потепління, про яке згадав НКРЕКП у своєму повідомленні, Енергоатом обмежив власну потужність та розвантажив блоки на 1400 МВт.

Тому сьогодні нам дуже дивно чути від Регулятора звинувачення замість подяки. Натомість ми розглядаємо це як його спробу уникнути власної відповідальності за події, які відбулися на ринку електроенергії останнім часом. Адже Національна комісія має багато повноважень та важелів впливу на ситуацію на всіх сегментах енергоринку і могла значно раніше 10 лютого 2022 р. ухвалити відповідні рішення, наголошує Енергоатом.

Читайте у Терміналі: Ситуацію на внутрішньодобовому ринку електроенергії дослідить АМКУ.

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: