Рубрика | Украина

Польська PGNiG подала зустрічний позов до Газпрому

Польська PGNiG подала зустрічний позов до Газпрому

Польський нафтогазовий концерн PGNiG повідомив, що подав зустрічний позов у ​​відповідь на позов Газпрому про підвищення ціни на природний газ.

Про це повідомила компанія, пише Прайм.

«Незалежно від прохання відхилити вимоги Газпрому, PGNiG додатково подала зустрічні позови щодо зниження контрактної ціни», — йдеться у повідомленні.

«Ми готові продемонструвати свою правоту перед Стокгольмським арбітражним судом», — зазначає PGNiG.

За даними PGNiG, у середині січня 2022 року Газпром звернувся до арбітражного суду Стокгольму, вимагаючи зміни цінових умов на газ, що поставляється за «Ямальським» контрактом, оскільки Газпром очікує підвищення контрактної ціни заднім числом з 2017 року та з 2020 року.

Виходячи із заявок на перегляд контрактної ціни від 8 грудня 2017 року та від 9 листопада 2020 року. Польський концерн уточнив, що вже подав відповідь на позов Газпрому до Стокгольмського арбітражу, в якому просить «відхилити вимоги «Газпрому».

«Після ретельного вивчення справи ми дотримуємося позиції, що вимога про підвищення контрактної ціни, що міститься в позові Газпрому, позбавлена ​​підстав.

«На додаток, ми вважаємо ці претензії неприйнятними у формальному відношенні, тому наша відповідь на звернення до арбітражу однозначна – ми просимо відхилити претензії Газпрому», — заявив голова правління PGNiG Павло Маєвський. Він нагадав, що позов  було подано «у відповідь на позов PGNiG про зниження контрактної ціни з 1 листопада 2017 року та позов PGNiG про зниження контрактної ціни з 1 листопада 2020 року, яке PGNiG модифікувало 28 жовтня 2021 року «в умовах рекордно високих цін на газ у Європі».

Раніше «Термінал» писав, що суд Європейського Союзу відхилив скаргу польської компанії PGNiG на рішення Європейської комісії за підсумками антимонопольних справ щодо російського монополіста «Газпром».

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: