НКРЕКП знову запровадила обмеження на ринку електроенергії

НКРЕКП знову запровадила обмеження на ринку електроенергії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), на засіданні 14 лютого скасувала свої три попередні постанови про запровадження обмежувальних заходів на ринку електроенергії, дві з яких були скасовані Окружним адміністративним судом Києва 11 лютого, а також продовжила строк дії скорегованих постанов.

Відповідне рішення було прийняте на засіданні регулятора у понеділок, 14 лютого, пише Бізнес Цензор.

«Учасники ринку знають, що регулювати ситуацію взявся Окружний адміністративний суд. Проте вніс безлад, звичайно, тому сьогодні приймаємо відповідні рішення. По-перше, визнаємо такими, що втратили дію всі три постанови, щоб не було плутанини», – заявив на засіданні голова НКРЕКП Валерій Тарасюк.

У відповідь на ситуацію Регулятор ухвалив тимчасові рішення на період до 28 лютого про встановлення мінімальної ціни на внутрішньодобовому ринку (ВДР) на рівні 110% від ціни на ринку «на добу вперед» (РДН) на розрахунковий період і відкоригувала алгоритм плати за негативні небаланси лише на рівні 102% від граничної ціни на РДН. Також регулятор продовжив дію мінімальної граничної ціни на РДН.

«Ми сьогодні приймаємо повторне рішення. Енергоатом у січні не продав свій обсяг електроенергії на лютий, тому до кінця місяця може продовжувати обвалювати РДН в умовах, що склалися. Скасування нашого рішення дозволить спекулювати в таких умовах ринком. Тому нові заходи НКРЕКП будуть і сьогодні, і завжди», – уточнила член комісії Ольга Бабій.

Також «Термінал» писав, Міністерство енергетики звернулося до Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг щодо потреби запровадження на постійній основі норми Закону України «Про ринок електричної енергії», що передбачають обмеження обсягу продажу електричної енергії електропостачальниками (трейдерами) на ринку «на добу наперед».

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: