Уряд зареєстрував свій законопроект про збільшення ренти на газ

Уряд зареєстрував свій законопроект про збільшення ренти на газ

Уряд зареєстрував свій законопроєкт, яким пропонується внести зміни до Податкового кодексу, прив’язавши рентну плату за видобуток природного газу до ціни його реалізації.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Законопроєкт №7038-1 передбачає запровадження ще більших рентних ставок, ніж за ініціативи голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетьманцева. Метою підвищення ренти кабмін у своєму законопроєкті зазначає «сприяння розвитку ринку внутрішніх перевезень авіаційним транспортом, підвищення рівня доступності авіаційних перевезень на внутрішньому ринку та здешевлення їхньої вартості».

Так, уряд пропонує замість чинної ренти для газу, видобутого зі старих свердловин із родовищ до 5 км та родовищ понад 5 км, на рівні 29% та 14%, ставки від 29% до 74% та від 14% до 59% відповідно.

Замість чинних рентних ставок для газу, видобутого з нових свердловин із родовищ до 5 км та родовищ понад 5 км, на рівні 12% та 6% пропонуються ставки від 12% до 67% та від 6% до 53% відповідно.

Кабмін також дублює ініціативу розраховувати фактичну ціну реалізації природного газу за найбільшим із трьох варіантів: середня митна вартість імпортного газу, що ввозиться; середньоарифметичне значення між цінами Bid та Ask у Complete European Gas prices звіту Argus European Natural Gas; середня ціна реалізації (без ПДВ) за наслідками електронних біржових торгів на українських товарних біржах.

У результаті отримання додаткових надходжень від газовидобувників КМУ пропонує до 31 грудня 2024 року знизити для операцій з надання послуг повітряного транспорту з внутрішнього перевезення пасажирів та багажу податок на додану вартість до 7%.

Читайте також в «Терміналі», депутат «Слуги народу» Данило Гетьманцев зареєстрував законопроєкт про підвищення податку на видобуток українського природного газу (ренти) у 3 рази — з 14-29% до 54-69% залежно від свердловини.

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: