Ціна газу знижувалася на минулому тижні — УЕБ

Ціна газу знижувалася на минулому тижні — УЕБ

Протягом минулого тижня ціни природного газу в Україні знижувались, слідуючи тенденціям європейських хабів.

Повідомляє Українська енергетична біржа.

Минулого тижня тривала торгівля ресурсом лютого 2022 року, березня 2022 року. Загалом позиції на купівлю та продаж природного газу формували 13 компаній: Укргазвидобування, Век Палівенерго, Газ.уа, Крафт Енерджи, Укренергоекспорт, ЦГК, Газсервістрейд, Компанія Юнекс тощо.

Стартові ціни ресурсів зменшувались протягом тижня. У підсумку, станом на п’ятницю середня стартова ціна ресурсу лютого в ГТС була нижчою за показник понеділка на 13,32%.

Протягом минулого тижня були реалізованими позиції на продаж та на купівлю. Загалом продано 5 668 тис. куб. м. природного газу. Остання котирувальна ціна ресурсу лютого в ПСГ склала 31000 грн. (17.02).

Крім того, минулого тижня було проведено 4 торгові сесії з продажу природного газу власного видобутку за регульованими цінами. Так, за їх результатами загалом реалізовано 3,82 млн. куб. м. ресурсу лютого та березня.

На короткостроковому ринку природного газу УЕБ учасники формували заявки на всіх сегментах ринку, в ГТС та ПСГ. Реалізація газу відбулася на внутрішньодобовому ринку. Загалом до п’ятниці включно укладено 49 угод обсягом 12,8 млн. куб. м. Оператор ГТС України був активним учасником торгів. Протягом тижня на короткостроковому ринку зафіксовано тенденцію на зниження ціни. Так, котирувальна ціна п’ятниці — 31 160,69 грн. – була нижчою за ціну понеділка на 13%.

Що стосується ф’ючерсних цін на газ TTF на ринку ICE (М+1), то протягом третього тижня лютого вони залишалися нижче 80 євро/МВт-год. Ціни знижувалися до досягнення розрахункової ціни в 69 євро/МВт-год у середу, 16 лютого. Однак з четверга ціни почали відновлюватися.

Читайте у Терміналі: ГарПок продав на УЕБ «зелену» електроенергію першої декади квітня.

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: