Нафтогаз України працює в звичному режимі — Група Нафтогаз

Нафтогаз України працює в звичному режимі — Група Нафтогаз

Опубліковано оперативну інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 12:00 3 березня 2022 року.

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» працює в звичному режимі. Усі діджитал сервіси доступні для клієнтів, а контакт-центр приймає дзвінки.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ «Укртранснафта» продовжує працювати у штатному режимі.

АТ «Укрспецтрансгаз» працює з дотриманням вимог воєнного стану.

Напруженою залишається ситуація в зоні діяльності АТ “Донецькоблгаз”. Наші колеги зараз активно працюють над відновленням газопостачання до с.Богоявленка Мар’їнського району. При цьому через бойові дії без газу досі залишаються 5 тисяч абонентів у різних районах області.

АТ “Чорноморнафтогаз” продовжує видобувати газ на Стрілковому родовищі (Генічеський район Херсонської області) і забезпечувати газом місцеве населення. Добовий обсяг видобутку зріс і сягає 40,5 тис. куб. м на добу (для порівняння — в ці ж дні торік за добу видобували близько 35 тис куб м газу).

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» продовжує забезпечувати газом майже 12 тисяч споживачів: підприємства теплокомуненерго та ОСББ, бюджетні установи, релігійні організації, промисловість тощо. Станом на ранок 3 березня великі підприємства ТКЕ підтвердили заявки на постачання природного газу. Відсутній контакт лише із комерційним комунальним підприємством «Маріупольтепломережа». Диспетчера «Нафтогаз Трейдингу» намагаються з’ясувати ситуацію в теплопостачальній компанії.

Об’єкти мережі ПСГ АТ “ Укртрансгаз — Оператор газосховищ України” знаходяться під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі. Відбір газу відбувається у необхідних обсягах.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська (Львівська область), які знаходяться в управлінні ТОВ “Нафтогаз Тепло”, працюють у звичному режимі.

Раніше Термінал писав, що пошкоджено газопровід в Луганській області — ОГТСУ.

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: