2 квітня: Ситуація в енергетиці станом на 20:00

2 квітня: Ситуація в енергетиці станом на 20:00
 • Головне:

  • Сьогодні, 2 квітня, об 11:00 над Чорнобильською АЕС урочисто підняли прапор України
  • Фахівці Оператора ГТС України локалізували ділянку пошкодженого магістрального газопроводу у Луганській області та відновили нормальний режим газопостачання для понад 100 тисяч мешканців Луганщини
  • Литва повністю відмовилась від російського газу
 • Стабільність інфраструктури

  Електроенергія

  • Сьогодні, 2 квітня, об 11:00 над Чорнобильською АЕС урочисто підняли прапор України та заспівали гімн
  • За минулу добу відновлено електропостачання понад 72,5 тисячам споживачів. Зокрема, Харківській області – 35 тисячам, у Київській – близько 29,6 тисячам, Донецькій – 7,9 тисячам споживачів.
  • Станом на 2 квітня в Україні залишаються знеструмленими понад 1260 населених пунктів, загалом понад 850,2 тисяч споживачів.
  • Без газопостачання залишаються понад 334 тисячі споживачів.

  Газ

  Фахівці Оператора ГТС України локалізували ділянку пошкодженого магістрального газопроводу у Луганській області та відновили нормальний режим газопостачання для понад 100 тисяч мешканців Луганщини. Газопровід було пошкоджено ворожим обстрілом 01 квітня 2022 року. Через це декілька газорозподільних станцій були повністю зупинені. Ще низка населених пунктів отримували газ за тимчасовою схемою «з балону». Завдяки зусиллям спеціалістів ОГТСУ, надійний маршрут транспортування газу відновлено для частини мешканців Луганщини, які отримували газ за тимчасовою схемою. Ситуація з газопостачанням мешканців Луганщини через бойові залишається складною, частина регіону — без газопостачання внаслідок пошкодження магістрального газогону. Однак фахівці Оператора ГТС України продовжують робити все можливе, щоб забезпечити надійну роботу газотранспортної системи та відновити подачу газу мешканцям Луганщини.

   Міжнародний вимір та санкції

  Литва з початку квітня повністю припинила імпорт газу з росії, ставши першою країною ЄС, що пішла на такий крок. З початку квітня литовська газотранспортна система зовсім не імпортувала газу з рф. Тепер усі газові потреби Литви задовольняються завдяки імпорту через СПГ-термінал у Клайпеді. За розрахунками, надалі цього має бути достатньо. За потреби газ можуть перекачувати також з Латвії, а з 1 травня – через інтерконектор з Польщею.

Автор:

(Всего статей: 1107)

Директор НТЦ «Психея»Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: