Російське вугілля та нафта, які оплачуються в юанях, починають надходити до Китаю

Російське вугілля та нафта, які оплачуються в юанях, починають надходити до Китаю

Російське вугілля та нафта, оплачені в юанях, ось-ось почнуть надходити до Китаю, оскільки обидві країни намагаються зберегти свою торгівлю енергетичними ресурсами перед обличчям зростаючого міжнародного обурення через вторгнення Росії в Україну. Про це передає Bloomberg

Кілька китайських фірм використовували місцеву валюту для купівлі російського вугілля в березні, і перші вантажі прибудуть цього місяця, повідомляє китайська консалтингова компанія Fenwei Energy Information Service Co. За словами трейдерів, це будуть перші поставки товарів, оплачувані в юанях з тих пір, як США і Європа покарали Росію і відключили кілька її банків від міжнародної фінансової системи.

Продавці російської нафти також запропонували надати покупцям у найбільшій економіці Азії можливість платити в юанях. Перші вантажі класу ESPO, що куплені за китайську валюту, будуть доставлені незалежним нафтопереробникам у травні, повідомляють знайомі із закупівлями.

Навряд чи юань є серйозним викликом домінуванню долара, принаймні в короткостроковій перспективі. За даними Банку міжнародних розрахунків, валюта США використовувалася для 88% валютних операцій у 2019 році проти 4,3% для юанів.

За словами Fenwei, для оплати вугілля що йде на виробництва сталі, так і для електростанцій використовуються юані. Ці угоди традиційно здійснюються в доларах, але багато китайських покупців тимчасово призупинили покупки після того, як США та Європа відключили російських кредиторів від міжбанківської системи обміну повідомленнями SWIFT.

Минулого року Росія була другим постачальником вугілля до Китаю, заповнивши пробіл, залишений торговельною боротьбою Пекіна з Австралією. Майже половину імпорту з Росії становить металургійне вугілля, яке користується попитом після часткового відновлення роботи в китайському сталеливарному центрі Таншань. Цей тип вугілля не підлягає державному контролю цін, який стосується палива для електростанцій.

У той час як китайські покупці зацікавлені нарощувані російських поставок, логістичні та фінансові бар’єри в кінцевому підсумку обмежуватимуть потоки, заявила минулого місяця Китайська асоціація транспорту та розподілу вугілля.

Тим часом рубль відновився до рівня, який був до вторгнення в Україну. Після падіння приблизно до 140 за долар на початку березня російська валюта повернулася до 80.

Автор:

(Всего статей: 1107)

Директор НТЦ «Психея»Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: