Ціни на бензин та дизель зростають

Ціни на бензин та дизель зростають

На українських заправках ціни на пальне поки що вдається втримати від захмарного курсу. А ось за кордоном помітні коливання. Редакція «Сьогодні» промоніторила ціни на бензин, дизель та автогаз в Німеччині та пропонує подивитись на різницю з цінами на АЗС в Україні. На німецьких АЗС помітні цінові коливання – за останні кілька днів трохи подорожчали майже всі види пального, крім скрапленого природного та нафтового газу.

Бензин А-95 збувають по 2,02 євро за літр (64,81 грн), хоч ще 10 квітня його вартість становила 1,99 євро (63,84 грн). Літр А-98 оцінюють у 2,14 євро (68,66 грн), а напередодні ціна була на рівні 2,1 євро/л або 67,37 грн/л.

Звичайний дизель можна купити за ціною 2 євро/л (64,16 грн), що на 0,02 євро/л (64 коп.) дорожче, ніж учора. Преміальний дизель оцінюють по 2,12 євро/л (68,01 грн), хоч раніше він коштував 2,06 євро/л (66,09 грн).

За літр скрапленого природного газу на заправках просять 1,13 євро (36,25 грн). Скраплений нафтовий газ збувають по 1,05 євро/л (33,69 грн).

На українських заправках в середньому на кілька копійок подорожчали різні види пального. Найбільше зростання помітне при збуті бензину А-95+, який став дорожчим на 17 копійок. Середня ціна на бензин А-95+ по Україні становить 35,37 грн/л. Звичайний А-95 можна придбати по 33,96 грн/л. Бензин А-92 збувають, в середньому, за 33,62 грн/л.

На усіх АЗС можна знайти дизельне пальне, яке оцінюють в 37,27 грн/л. Автогаз також продають – в середньому, за 27,1 грн/л. За наявною інформацією в мережі, можна зробити висновок, що А-95, А-92 та дизель можна придбати на всіх заправках. Трохи менший вибір автогазу, а дані про бензин А-95+ свідчать, що він є в мережі OKKO і «Катрал». Статистика вказує на те, що найбільше змін від початку квітня зазнали ціни на А-92. Якщо 1 квітня літр цього пального коштував 33,26 грн, то 5 квітня вартість сягнула піку в 37,13 грн/л. Після 8 квітня ціна різко впала до 33,61 грн/л і зараз є невелика тенденція до зростання.

Невеликі «гойдалки» спіткали й ціни на А-95 і А-95+. На початку місяця ці види пального збували по 33,7 та 35,2 грн/л відповідно. 5 квітня вартість впала до 33,3 та 33,56 грн/л, а 9 квітня підскочила до 33,94 та 35,2 грн/л та продовжує зростати.

Ціни на дизельне пальне та автогаз суттєво не змінилися, хоч були помітні перебої в отриманні інформації щодо наявності пального на українських заправках.

Автор:

(Всего статей: 1107)

Директор НТЦ «Психея»Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: