Український ріпак може замінити російську нафту

Український ріпак може замінити російську нафту

Сьогодні, коли суттєво знизилася ціни на олійні культури, стає економічно доцільно переробляти ріпак на біодизель. Таку пропозицію висловив фермер Віктор Шеремета на сторінці у Facebook. 

Про це пише   agronews.ua.

«В той час, коли росія бомбить наші нафтобази та існують обмежені канали постачання пального в Україну, Міністерству енергетики варто задуматися про використання ріпаку як біопалива. Україна для цього має доступні технології та можливості», — зазначає Віктор Шеремета. Фермер зазначив, що З 1 га ріпаку можна отримати більше однієї тони біодизелю, а загалом, його поле може дати можливість уникнути споживання більше однієї тисячі тонн путінської нафти. Сьогодні, коли суттєво знизилася ціни на олійні культури стає доцільно економічно переробляти ріпак на біодизель. В той час, коли росія бомбить наші нафтобази та існують обмежені канали постачання пального в Україну Міністерству Енергетики варто задуматися про використання ріпаку, як біопалива. Україна для цього має доступні технології і можливості.

За висновками вчених додавання 30% біодизеля у суміш до звичайного дизельного палива не потребує конструктивних змін у паливній системі дизельних двигунів. Україна має значний потенціал та умови для виробництва біодизеля. При сьогоднішньому рівні цін на енергоносії виробництво біодизельного палива вже є економічно доцільним.

В якості сировини крім рапсової олії розглядаються соняшникова, а також тваринні жири. Для стимулювання швидкого переходу на використання біодизеля необхідно розробити та впровадити систему пільг, одночасно запровадити жорсткий контроль, що передбачає штрафи за викиди шкідливих компонентів в атмосферу.

Раніше «Термінал» інформував про розвиток біодизельного напрямку в Україні:

http://oilreview.kiev.ua/2007/01/24/ukraina-razrabotala-nacionalnyj-standart-na-biodizel/

http://oilreview.kiev.ua/2009/02/16/bioenergeticheskoe-predpriyatie-postroit-biodizelnyj-zavod-vgajsine/

http://oilreview.kiev.ua/2016/09/05/chto-ne-tak-s-panaceej/

Автор:

(Всего статей: 1107)

Директор НТЦ «Психея»Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: