Рубрика | Україна

Китай скасував мита на імпорт всіх видів вугілля

Китай скасував мита на імпорт всіх видів вугілля

Китай знизив імпортне мито на всі види вугілля до нуля на період з 1 травня 2022 року до 31 березня 2023 року. Про це повідомляє Nasdaq з посиланням на Міністерство фінансів Китаю. Таким чином, Пекін прагнути забезпечити енергетичну безпеку на тлі зростання світових цін на енергоресурси та перебоїв з поставками.

«Китайські чиновники, зокрема президент Сі Цзіньпін, неодноразово заявляли про життєво важливу роль вугілля в енергетичному балансі Китаю, незважаючи на кліматичні зобов’язання поступово скорочувати використання вугілля та довести викиди вуглецю в країні до піку до 2030 року», – йдеться у повідомленні.

Імпортні мита на антрацит і коксівне вугілля, що використовуються переважно в металургійній промисловості, знизять до нуля з нинішніх 3%, а ставки на інші види вугілля будуть знижені з 3-6%.

За підсумками 2021 року Китай імпортував 323,33 млн т вугілля, що становить близько 8% загального обсягу споживання сировини.

«Проте скасування тарифів на імпорт вугілля, як очікується, мало вплине на закупівлю вугілля в країні в 2022 році, оскільки внутрішній видобуток залишається на рекордному рівні, а ціни на морські перевезення зросли до історичного рівня. Деякі трейдери прогнозують, що це може принести користь імпорту з Росії», – зазначає Nasdaq.

За словами пекінського трейдера, зниження митних тарифів не вплине на імпорт індонезійського вугілля, оскільки тарифи й раніше були нульовими. Така сама ситуація очікується і з австрійським вугіллям через заборону його імпорту.

“Тоді ми можемо припустити, що скасування митних тарифів піде на користь імпорту вугілля з Росії, який становить 6% імпорту енергетичного вугілля в Китаї”, – додав він.

У березні Китай скоротив імпорт вугілля із Росії на 30% у порівнянні з березнем 2021 року. При цьому деякі китайські споживачі почали вимагати дешеву російську сировину на фоні запланованого ембарго з боку ЄС.

Проблема для Китаю зараз полягає не в реченні, а в слабкому попиті через пандемію.

Джерело: elektrovesti

Автор:

(Всего статей: 1107)

Директор НТЦ «Психея»Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: