«Укренерго» відновило 90% інфраструктури на звільнених територіях

НАК «Укренерго» відновила понад 90% енергетичної інфраструктури на територіях, які були звільнені від російських загарбників, та забезпечила надійне постачання електроенергії для більш як 6 млн українців.

Про це повідомив голова правління компанії Володимир Кудрицький під час брифінгу.

«Україна і енергосистема за роки незалежності ніколи не бачила такого масштабу руйнувань, з якими стикнулась 24 лютого, після початку широкомасштабного російського вторгнення. Цілі області нашої держави стали «жертвами» ворога. І вже після їх деокупації, звільнення на сьогодні нам вдалось відновити понад 90% інфраструктури, забезпечивши таким чином надійне енергоживлення для понад шести мільйонів наших співгромадян», – розповів він.

За словами очільника «Укренерго», ті обсяги робіт, з якими стикнулась компанія, стали безпрецедентними. Але завдяки створеним запасам матеріальних ресурсів на складах, було сформовано 40 бригад, які в режимі 24/7 працювали і працюють над відновленням електричної інфраструктури, пошкодженої окупантами.

«Наразі ми вже відновили 28 високовольтних повітряних ліній і 12 підстанцій. Це приблизно, 10% від всієї нашої інфраструктури. Щоб ви розуміли масштаби руйнувань, в нас на Миколаївщині була лінія, яка мала понад 300 пошкоджень. І нам фактично в ручному режимі довелось перебирати цю лінію, аби відновити живлення споживачам», – додав Кудрицький.

Джерело: elektrovesti.net

Автор:

(Всего статей: 1107)

Директор НТЦ «Психея»Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: