Роснєфть виплатить рекордні дивіденди за підсумками 2021 року

Роснєфть виплатить рекордні дивіденди за підсумками 2021 року

Російська нафтовидобувна компанія «Роснєфть» за підсумками 2021 року виплатить рекордні дивіденди у розмірі 41,66 рубля ($0,63) на акцію, або 50% від чистого прибутку, але деякі іноземні інвестори можуть зіткнутися з труднощами при отриманні доступу до виплат, повідомляє Bloomberg. 

Рада директорів рекомендувала виплатити 23,63 рубля на акцію як остаточний дивіденд, встановивши дивіденди за перше півріччя у розмірі 18,03 рубля на акцію. «Це було після оголошення минулого тижня російського газового гіганта ПАТ «Газпром», яке запропонувало найвищу за всю історію виплату після того, як отримало вигоду з кризи поставок у Європі», — повідомляє видання.

Від рішень обох компаній найбільше виграє російська держава, оскільки вона є найбільшим акціонером. «Неймовірні дивіденди «Роснефти» пішли за рекордним прибутком у 2021 році, оскільки світовий попит на нафту відновився після пандемії, що призвело до зростання цін. Політика компанії встановлює виплати у розмірі 50% від чистого прибутку відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності», — повідомляє видання.

Однак багато іноземних інвесторів можуть зіткнутися з труднощами при отриманні виплати через обмеження, запроваджені путіним. Згідно з березневим указом, російські фірми повинні переводити гроші, які належать інвесторам або кредиторам з «недружніх держав», на спеціальні банківські рахунки в рублях. За даними Центрального банку Росії, переказ коштів із цих рахунків чи його конвертація на іншу валюту можливий лише з спеціальному дозволу.

Доходи Росії від продажу нафти цього року зросли на 50%, незважаючи на те, що торгові обмеження після вторгнення в Україну змусили багато нафтопереробних компаній відмовитися від імпорту російської нафти, повідомило Міжнародне енергетичне агентство.

Джерело: https://kosatka.media/uk/category/neft/news/rosneft-vyplatit-rekordnye-dividendy-po-itogam-2021-goda

Автор:

(Всего статей: 1107)

Директор НТЦ «Психея»Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: