12 серпня: Ситуація в енергетиці

12 серпня: Ситуація в енергетиці

Головне:

Інвестори підтримали пропозицію НЕК «Укренерго» змінити певні умови «зелених» єврооблігацій сталого розвитку

 Україна відновила резервну лінію живлення Запорізької АЕС

 Будь-яка потенційна шкода Запорізькій АЕС чи іншим ядерним об’єктам в Україні може призвести до катастрофічних наслідків, – Генсек ООН 

 Стабільність інфраструктури

 • Електроенергія
 • 12 серпня 2022 року відбулося засідання балансової комісії за підсумками роботи ДП «НАЕК «Енергоатом» у першому півріччі поточного року. Роботу всіх відокремлених підрозділів компанії оцінили задовільно. Комісія відзначила, що з початку 2022-го Енергоатом продовжував ефективно реалізовувати свої стратегічні цілі та зберігав лідерські позиції в електроенергетичній галузі держави.
 • Інвестори підтримали пропозицію НЕК «Укренерго» змінити певні умови «зелених» єврооблігацій сталого розвитку, які випустила компанія. Дата погашення облігацій відкладається на 24 місяці — до 9 листопада 2028 року, а купонні виплати за облігаціями відтерміновуються на 24 місяці, починаючи з дати наступного купонного платежу (листопад 2022 року). Відсотки за купонною ставкою 6,875% будуть продовжувати нараховуватися на відстрочені купонні платежі. Водночас «Укренерго» зберігає всі свої зобов’язання, пов’язані з цілями «зеленого» та сталого розвитку. Цей крок розширює можливості компанії для збереження ліквідності та надає додатковий ресурс для підготовки до наступного опалювального сезону.
 • МАГАТЕ з посиланням на українського ядерного регулятора ДІЯРУ повідомило про відновлення резервної лінії живлення окупованої російськими військами Запорізької АЕС.
 • Кабінет Міністрів України переобрав у повному складі наглядову раду ПрАТ «Укргідроенерго» терміном на один рік. Кадрові зміни затверджено розпорядженням уряду № 696-р від 15 липня. Незалежними членами переобрані Стівен Уолш, Валентин Гвоздій, Наталія Микольська та Олег Терлецький, а представниками держави – Василь Шкураков та Віталій Кушніров.
 • За минулу добу відновлено електропостачання близько 12,6 тисячі споживачів, які були знеструмлені через бойові дії: у Дніпропетровській області – 3,8 тисячі, у Донецькій – 3,7 тисячі, у Харківській – 2,6 тисячі, у Запорізькій – 1,6 тисячі, у Миколаївській – 900 споживачам.
 • Знеструмленими залишаються 787 населених пунктів, загалом близько 616 тисяч споживачів. Зокрема, в Донецькій області – близько 378,3 тисячі, Луганській – понад 128,2 тисячі, Миколаївській – 31 тисяча, Харківській – 30,8 тисячі споживачів. Без газопостачання – близько 235,9 тисячі абонентів.

Газ

Газопостачання відновлено 923 абонентам.

 Пальне

Україна відновила транспортування російської нафта по південній ділянці нафтопроводу «Дружба» в напрямку Словаччини та Угорщини.

Міжнародний вимір та санкції

 • Міністр енергетики України Герман Галущенко про засідання Радбезу ООН: план росії щодо легітимізації її військ на ЗАЕС провалився. Засідання Радбезу ООН вчергове підтвердило, наскільки важливою є солідарність для протистояння росії, що прагне змінити світовий порядок.
 • Будь-яка потенційна шкода Запорізькій АЕС чи іншим ядерним об’єктам в Україні може призвести до катастрофічних наслідків, – Генсек ООН. «Я закликаю всіх зацікавлених осіб проявити здоровий глузд і розум, не вживати жодних дій, які можуть поставити під загрозу фізичну цілісність, безпеку та захищеність найбільшої в Європі атомної станції», – зазначається у повідомленні.
 • Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав Генерального директора МАГАТЕ Рафаеля Маріано Гроссі та Генсека ООН Антоніу Гуттеріша відправити на Запорізьку АЕС міжнародну місію під керівництвом Міжнародного агентства з ядерної енергії та за участі військових експертів Організації Об’єднаних Націй для оцінки загроз ядерній безпеці внаслідок захоплення станції.

За даними Міністерства енергетики, Укренерго, Нафтогаз, Енергоатом

Автор:

(Всего статей: 439)

Приглашенный экспертСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: